Přejít na obsah

EPG a změna času


CableG

Doporučené příspěvky

Mojí větou "Nedělám si iluze o kvalitách STB pro DVBT a myslím si, že naprostá většina těchto zařízení ukazuje čas do změny špatně." jsem měl na mysli normální DVBT vysílání České televize, nikoli vysílání v síti UPC.

V UPC to již cca 2 roky funguje tak, že EPG se do změny času (letos 30.3. 2:00) generuje se stejným posunem +1 hod k UTC, po změně času (letos 30.3. 3:01) se generuje s posunem +2 hod k UTC. STB změní čas podle tabulek TDT a TOT automaticky. Normálně řečeno u našich STB může být špatný čas v EPG po dobu generování nového EPG (kolem 5 minut)

 

2 Retiree:

Bohužel výrobci STB nejsou moc vstřícní k takovímto problémům, které se vyskytnou pouze 2x do roka

  • -
  • -
  • Jiná služba
  • nic
  • UPC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Tak tento týden, při změně času ze soboty na neděli, byly EPG časy (pro neděli a další dny) konečně v pořádku (kontrolováno v DVBViewer Recording Service 1.30.1)! A potom že to nejde. Že by to bylo způsobeno tím novým dodavatelem EPG?

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bude asi tím, že na STB to bylo týden špatně a nikdo si toho nevšiml nebo neřešil.

Na nových TV (2012-14) to šlo většinou správně, na PC také.

Výrobci STB si tvrdošíně tvrdily - my máme všechno správně.

Handan již přiznal (našel) chybu a snad do příští změny času se povede upgrade FW.

Kaon si stojí stále za svým, že mají všechno v pořádku. (možná bude dříve nový FW by UPC) než Kaon připustí chybu v jejich FW

  • -
  • -
  • Jiná služba
  • nic
  • UPC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Violetka

Mi to včera chvíli blblo, ale už po poledni se čas srovnal a i nahrávání šlo tak jak má...bývalo to kdysi horší... myslím, že se zlepšili, ale stále je co zlepšovat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikdo není dokonalý ...... a já mám s časem problém

Mám STB Kaon KCF-B3000. Stále mě ukazuje na displeji letní čas.

Zapnul jsem TV, kde i tam, když si na DO zmáčknu info, běží v tom spodním řádku letní čas. Po vypnutí TV se opět na STB zobrazí letní čas. V menu nelze upravit, neb kolonka pro manualní změnu času tam sice je, ale je zesvětlená, nejde do ní najet (proč tam teda je ?!). I v manualu se píše, že čas se změní automaticky (což ovšem není pravda - nic se nezměnilo)

Ne, že by mě to rvalo žily. Na tv stolku mám pod STB svoje digi hodiny, kde jsem si čas přehodil na zimní. No ale přesto ...... vypadá to blbě.

Co s tím?

Vím, že v minulosti stačilo zapnout TV a čas se automaticky srovnal. Teď už ta automatika nějak nezafungovala.

  • Super
  • Red Basic
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, Vodafone TV Premium
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...