Přejít na obsah

Zapojeni TV cez koaxialny kabel


Návštěvník tomas2251

Doporučené příspěvky

Zásuvka je opravdu průběžná a ten visící kabel tam nemá co pohledávat, takže jak bylo správně napsáno, tak dát pryč a místo něho zakončovací odpor 75 Ohm. A při té příležitosti jenom zkontrolovat, jestli přívodní kabel do zásuvky je skutečně na vstupu (IN) a ne omylem na výstupu (OUT).

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Marek-26 pokud mají rodiče v bytě starší zásuvku WISI DM 80, rep. pokud mám doma nějakou novější, která by třeba nebyla až do 1200 MHz (teď nevím, co mám doma) má cenu to nějak svévolně měnit za uvedenou Teleste 3DSS2? Nebo Teleste  je jen na dvě TV, nebo jsem to celé nepochopil správně?

  • Premium
  • -
  • Základní
  • Vodafone Station
  • KrPole
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic se nezměnilo. 

Při zapojení antény do UPC - R naladím jen pár rádií a třeba takovou Evropu 2 na 105,60 FM (na 105,50 FM šumí). 

Když to mám na anténu u balkónu, chytám mnohem více rádií a Evropu 2 na 88,20 FM.

Je to jak kdyby UPC chytalo něco univerzálního napříč ČR a přes anténu chytám lokální rádia v Praze. 

  • Super
  • -
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevadí, alespoň jsem dal trochu péče UPC zásuvce a rádio i přes veškerou snahu zůstalo nezměněno. Analogový šumák FM nemám ani přes anténu u balkónu, ani přes UPC. Rádia co naladím přes obě možnosti hrají stereo a bez jakéhokoliv šumu, jen je velký rozdíl v počtu naladěných stanicích. Nicméně s FM se stejně za pár let rozloučíme... 

  • Super
  • -
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen

Nejak jsem nepobral tu vetu "Analogový šumák FM nemám ani přes anténu u balkónu, ani přes UPC."

A co si teda myslis, ze to je, kdyz ne FM?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...