Přejít na obsah

UPC od února 2014 skoncuje s dlouhodobými slevami


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Zajímavý, mně nedávno volali, že mi jako významnému zákazníku (těch přídavných jmen tam bylo víc, prostě kecy) nabízí balíček HBO na nekonečně dlouhou dobu se slevou s tím, že zdůrazňovali, že se nejedná jen o jednoroční slevu.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Vodafone TV
  • Kolín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mi je to jedno do jaké sekce to patří, ale před dvěma měsíci jsem se dohodl na nabídce SUPREME s 35% slevou a na 3 STB. Cena pěkná. Nabídka má trvat 1 rok. Zajímalo by mne, jak nyní bude UPC postupovat, protože pokud poruší podmínky na kterých jsme se dohodli, tak porušuje zákon. Cenu bych měl mít do listopadu 2014, kdy se UPC k této ceně zavázala. Může operovat jen se zákonnými změnami.

 

Pokud chce tímto způsobem postupovat, tak přijde o zákazníky tzn. sleva mínus počet zákazníků se slevou, kteří odejdou, znamená výsledek ještě větší ztráta pro UPC.

 

A ještě bych chtěl vznést dotaz ohledně ceny za nabízené služby. Proč stejná nabídka vychází levněji na Slovensku, Maďarsku, Polsku, Německu, Rakousku, atd.?

 

Maďarsko, Rakousko má obdobný počet obyvatel tzn. potenciálních zákazníků. Slovácí o polovinu méně a i přesto v přepočtu na Kč jsou o dost levnější. Kde je tedy chyba?

  • -
  • -
  • TV Komplet
  • CA modul, nepřehledný HD box
  • Frýdek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a jak to bude, když se každoročně dohodnu na slevě. Nyní jsem se dohodl asi počtvrté či páté už ani nevím. Od té doby co je digitál a zrušili analogovou nabídku Klasik a to chci říct, že u nás ve Frýdku to bylo pěkně brzo. Praha přišla až několik let po nás. Budu také platit plnou cenu?

  • -
  • -
  • TV Komplet
  • CA modul, nepřehledný HD box
  • Frýdek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doufám, že to vykompenzují rozšířením programové nabídky. Nejen o to, co se letos ještě objevit mělo a neobjevilo, ale i něco dalšího navíc. Resp. takhle - je asi jasné, že se nové programy objeví, ale chtěl bych od nich ujištění už dnes.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník koldas

Měl jsem uzavřenou smlouvu starter + sport za 150kč napořád. Teď mi to chtějí zvednout na 200kč, prý mi skončila akční nabídka. Ale jak mohla skončit, když byla napořád?? Vysvětlí mi to někdo? A je to vůbec možné?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...