Přejít na obsah

Technicolor a problem s FTP/SSH a administraci


Návštěvník stix

Doporučené příspěvky

no, tak precteni toho tematu moc nepotesilo. z toho vyplyva akorat ze upc se zase predvedli a technicolor s jejich nastavenim je pro vyvojare a adminy naprosto k nicemu...to sem se zase nechal napalit "uzasnou" nabidkou :(

 

driv sem kvuli vypadkum u upc a nedostupnosti do masteru malem prisel o business a ted mi zase praci znemoznujou. konkurence tu neni pokud nebydlim na sidlisti s netboxem takze co ted...v cr je to s internetem vazne bidny...

Tak si od UPC objednejte něco jiného jak obyčejný internet pro domácnosti :) Jen to asi bude za jinou cenu ...

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník stix

marek: kdybych mel jistotu tak nemam problem si priplatit ale v jejich pripade na to nemam odvahu, nedivil bych se kdyby to bylo jeste horsi :D nemam pocit ze vyzadovat pripojeni na ftp/ssh a dobrou konektivitu do vsech siti je nejakej extremni pozadavek kterej by internet pro domacnosti nemel zvladat.

 

jinak sem zkousel technickou podporu a celkem me prekvapilo ze odpovedeli za nekolik hodin, z drivejsich zkusenosti sem s odpovedi ani nepocital. ovsem co doslo jako odpoved uz je trochu jina...akorat napsali at zkusim jestli je problem na lan i wifi a resetnu modem do defaultniho nastaveni. tak nevim no, popsal sem jim vsechno dost podrobne. vysvetlil ze problem je s hodnotou keep alive a ukoncovanim neaktivnich tcp spojeni za nesmyslnou dobu, vysvetlil ze problem je od doby co mam tento modem a na vsech zarizenich = na lan i wifi, od dodani v default nastaveni a dostanu takovouto odpoved...to uz by tu jejich technickou podporu mohli delat i deti ve skolcce... :( prijde mi to jakoby se tim nikdo ani nezabyval nebo to ani nedocetl do konce a jen nejakej brigadnik poslal naucenou odpoved z manualu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Je rok 2015, a stále ten naprosto stejný problém. Po přestěhování nám byl od UPC slíben rychlý 250 Mbit internet přesně pro naše potřeby. Ano, na koukání na videa a brouzdání po stránkách super, ale práce s FTP a programy, které ho používají, je naprosto útrpná. Vyřešil to někdo nějak? Případně za co vyměnit tento router?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přepnout do Bridge a pořídit si vlastní router. A doufat, že se to vyřeší. Případně počkat, protože za měsíc se mají pro Business objevit nové modemy, tak se určitě objeví i pro nás :-)

  • Kabel 300 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • 3x CA modul, 1x Nokia, 1x Technicolor
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...

Režim bridge pomůže, vyzkoušeno - používám to tak dlouhodobě a nikdy mi SSH nebo něco podobného nepadalo. Zas mám ale problém v tom, že když vyměním router, tak mi vždy změní veřejnou ip adresu (i když klonuji MAC) a i když mám jako firemní zákazník slíbenou statickou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zas mám ale problém v tom, že když vyměním router, tak mi vždy změní veřejnou ip adresu (i když klonuji MAC) a i když mám jako firemní zákazník slíbenou statickou.

 

Nemusí to náhodou na routeru nastavit ručně místo auto/DHCP? Protože vedle té pevné más ještě asi 3 dynamické veřejné IP adresy.

  • Super 800 Mb/s Profi
  • -
  • Komfort
  • VF Station + 3x CA Moduly
  • Praha - Jinonice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...