Jump to content

Výpadky

Guest Roman Brauner
 Share

Recommended Posts

Údržba se ne vždy dá provádět jenom v noci, nehledě na to, že vždycky bude spousta lidí, kteří net využívají zrovna v době údržby, ať už je ten čas jaký chce. Spíš se zamyslet nad tím, že pokud někdo potřebuje net k práci, tak si má buď platit nějaký garantovaný business tarif, anebo mít prostě ještě nějaké svoje další rezervní připojení (úplně stačí LTE přes mobil).

• -
  • -
  • -
  • -
  • -

s Vodafonem to jde opravdu od 10 k 5. Aktuálně nelze ani zaplatit přes moje upc:

CHYBA.

V průběhu zpracování transakce nastala neočekáváná chyba.

• 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Technicolor bridge, 4x CA modul
  • Praha

ISP si může dělat údržbu kdy chce a buď si jistý, že každý ISP tak činí s tím, aby svoje klienty co nejméně omezoval, žádný ISP nemá radost z toho, když si klient stěžuje. Najaká pracovní doba je pak irelevantní, protože ISP ani netuší, k čemu který zákazník ten net využívá. Prostě kdo chce mít garanci připojení, pak musí opustit home sféru a jít do business, resp. řešit to již zmiňovanou zálohou. A u home-office je na firmě, aby se starala, nikoliv zaměstnanec.

• -
  • -
  • -
  • -
  • -

@Kubayz Ale prd. Vždy se některé práce dělali i přes den. Když je třeba dělat úpravy v domě, tak asi nebudou ve 2 ráno něco demontovat, měnit atd. Někdy to ani není volba Vodafone či UPC. Často si nějaké družstvo či SVJ chce zateplit fasádu, renovovat chodby atd. a jelikož tam vedou rozvody, tak Vodafon na tom chce/musí participovat.

• 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • Compal, HZN USB
  • Brüx

Posted (edited)

@ janmichaelvincent Když po mně bude zaměstnavatel vyžadovat home-office, tak mně také musí zajistit adekvátní internetové připojení a nespoléhat pouze na to, co mám doma za připojení vlastní. Nebo se prostě smíří s tím, že co mám, je bez garance a holt to nemusí být ideální.

Edited by Adolf.Shitler
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -

Ještě že u nás v podniku nemáme žádné takové sociální případy, které by chtěly všechno zařizovat.

Dost dobře si nedokážu představit, jak by zaměstnavatel zajišťoval někomu internet v nějakých koťehůrkách, kde je signál na bzum a lokální poskytovatel třeba 10/1 a nazdar.

By mu tam měl natáhnout kabel? Nastavím VPN, v nejhorším případě dostane zapůjčený noťas a to je všechno.

• Jiná služba
  • -
  • Komplet
  • CA
  • OVA