Přejít na obsah

Jak dokázat UPC že mám vysokou odezvu


Návštěvník rekwy

Doporučené příspěvky

Návštěvník rekwy

hele ja vím 100% že to není modemem ale chybou UPC jen nevím jak jim to mám dokázat

edit: není totiž snad možné aby mi 3 modemy dělaly takovou latency...navíc kamarad co ma ten samy net ma i ten TC7200 a nedela mu to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník emailer3

Jo, to už je klasika. Něco racionálního jim tvrdíš a ten operátor ti stejně opakuje tu svou, i když o problému nemá potuchy. To je fakt zlo. Nevím. Jediným řešením je asi pohrozit odchodem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník rekwy

to už jsem zkoušel jednou...na druhy den jsem mel telefon a vubec je to nezajmalo že chcu odejit...jinak bysem i odesel jenze u me v baraku je jenom upc.. co takhle nějake měření nebo něco aby jsem jim ukazal že je problem u tech trotlu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co mě zvýšili rychlost z 60/6 na 120/12 mě to taky občas udělá. Je to docela nepříjemné při on-line hraní... Třeba ve WOT najednou tank nezareaguje a místo aby zastavil vjede přímo do palby... Bohužel se to vyskytuje nepravidelně (i když ne moc často, tak jednou za 5-10 minut) a mžikově (ani ne na vteřinku), ale díky zákonu schválnosti v nevhodnou chvíli... Před zvýšením rychlosti to nedělalo...

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • UBEE EVW3226 (bridge), 3x CA vlastní
  • Praha, Černý most I.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...