Přejít na obsah

Jak dokázat UPC že mám vysokou odezvu


Návštěvník rekwy

Doporučené příspěvky

Návštěvník rekwy

Zdravím nebyl jsem delší dobu doma tak jsem tu ani nepsal. Jenže dnes dojdu domů a matka mi řekla že tu měnili kable že je to tím, natahly prej kable a ani neudelali zadny test jestli to jde. tak ja si udelal test dnes a myslim si ze se nic nezmenilo..

 

|------------------------------------------------------------------------------------------|

| WinMTR statistics |

| Host - % | Sent | Recv | Best | Avrg | Wrst | Last |

|------------------------------------------------|------|------|------|------|------|------|

| www.seznam.cz - 2 | 752 | 739 | 13 | 26 | 3613 | 13 |

|________________________________________________|______|______|______|______|______|______|

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník rekwy

Dobrý den

 

Tak těm zmetkům z UPC jsem psal email "22. 9. 2013" že mi to pořád laguje a přiložil jsem i testy z pingploteru a mtr a svete div se email precteny uz 23. 9. 2013 ale ještě žádná odpověď... Ale tohle je už druhý email na který mi neodepsaly (nejspíš jim je to uplně jedno jaké mám problémy a davají ruce pryč.) Tímto vás žádám nedá se nějak dohledat Email ředitele UPC ? že by jsem můj problém odeslal přímo jemu ? popřípadě co můžu udělat proti těm h**zlíkum :evil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak pro velkej úspěch potřetí, jak u de*ilů na dvorku...

už sem to tady psal jednou, ale že seš to ty, napíšu to znova - pošli dopisem výpověď... až se ozvou, vybulíš se jim do telefonu, jak na tebe se*ou a že už tě to s nima nebaví a že máš možnost mít 100/100 za 500... uvidíš, jak se začnou hejbat ledy, ze začátku minimálně co se týká slevy :roll:

ale mně je to samozřejmě jedno, dělej si s tim, co chceš, je to tvůj net a tvůj čas :lol: příjemnou zábavu :cool:

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...