Přejít na obsah

Jak dokázat UPC že mám vysokou odezvu


Návštěvník rekwy

Doporučené příspěvky

Návštěvník rekwy

Tak to vypadá že na UPC konečně někoho začal zajímat můj problém,po tom co jsem uvedl do emailu odkaz na tohle forum kde ten problém řeším. Ve středu má dojit zase nějaký technik tak jsem zvědav :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník rekwy

Dobrý den

 

Tak po dnešní návštěvě asi čtvrtého technika to vypadá že problém se vyřeší, nejspíš to bude starým káblem co je natažen ze sklepa, technik i sám říkal že tu ztrátu i naměřil, jen mě udivuje že UPC mi celou dobu tvrdila že nic nevidí :thumbdown: dokonce že tu ztrátu tady nenaměřil ani jeden technik co to byl až na toho dnešního.

Podle mě to UPC vědělo moc dobře že tu ten problém je jen ho nechtěli řešit (super přístup k zákazníkovi). Takže pán předává celou zprávu nějaké paní co mě bude během dneška nebo zítřka kontaktovat a domluvíme schůzku dalších techniků co kábel přijdou vyměnit a pak by to mělo být v pohodě. Mimo jiné budu požadovat po UPC nějakou kompenzaci, jelikož ten internet využívám od únoru a problém byl už od začátku. Předem děkuji za rady a díky za tohle fórum, kvůli kterého UPC problém asi začalo řešit aby si náhodou neudělali špatné jméno.

 

Po výměně těch kábelu dám ještě vědět jak to dopadlo a jestli je už vše v pořádku (snad bude protože už na to nemám nervy :twisted: )

 

Tak ještě jednou :diky a já se ještě ozvu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník sirwimpyix

Btw. technik UPC mi dnes mezi řečí říkal, že do Ubee se dá nalogovat, pokud není online (tedy je fyzicky odpojen od koaxu).

Ale Dostal jsem Cisco, tak nemám možnost to ověřit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dragokazov

Uvažovat o odkoupení modemu u kterého toto upc blokuje, tak se asi začnu velmi aktivně zajímat na základě čeho, mne znemožňují využívat všech vlastností mého zařízení. V takovém případě si myslím, že nemají žádné právo v administraci cokoli bolokovat, pokud bude zařízení tvé. U pronájmu se to pochopit dá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

musím se přidat, protože v posledních týdnech mám ten samý problém, nikdy jsem s odezvou problém neměla. Nevím,jestli je chyba u mě, nebo u UPC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uvažovat o odkoupení modemu u kterého toto upc blokuje, tak se asi začnu velmi aktivně zajímat na základě čeho, mne znemožňují využívat všech vlastností mého zařízení. V takovém případě si myslím, že nemají žádné právo v administraci cokoli bolokovat, pokud bude zařízení tvé. U pronájmu se to pochopit dá.

UPC nic neblokuje, pristup do webadministrace modemu Ubee je zablokovan primo ve firmwaru od vyrobce tohoho modemu,

ted je otazka proc :?:

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dragokazov

UPC nic neblokuje, pristup do webadministrace modemu Ubee je zablokovan primo ve firmwaru od vyrobce tohoho modemu,

ted je otazka proc :?:

Tipnul bych si, že na žádost UPC, protože si jinak nedovedu vysvětlit, proč by proboha něco takového dělali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...