Přejít na obsah

Zkusenosti s modemem Ubee EVM 3236


tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník Rebkos

Píše se tady, že kabelové modemy už nejdou odkoupit, že odkoupit už jdou pouze modemy s wifi.

 

Včera jsem odesílal objednávku na připojení do nového bytu na Kombi Komfort 240+ a Standardní kabelový modem ED3 - prodej. To jako dostanu wifi modem za cenu kabelového? Chci radši pořádnej kabelovej modem, router budu mít vlastní..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Rebkos

Aha, tak mi volali z UPC na doladění objednávky a samozřejmě že už kabelové modemy nejsou k prodeji, takže pěkně Technicolor za plnou cenu. Co třeba shodit tu možnost odkupu kabelového modemu ze stránek?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Tak dneska jsem se s tímto modemem rozloučil. Odešel do křemíkového nebe, na to že mi běžel od září tak výdrž teda nic moc:). V pondělí z ničeho nic přestal jít net a nebo opravdu hodně omezeně. Ztrátovost cca 40% takže dneska to technik potvrdil a dal mi nový Technicolor TC 7200 protože Ubee již asi nemají.

  • -
  • -
  • -
  • Compal CH7465
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník Bucky Kid

Ahoj, vlastním modem UBEE EVM 3236. Do dneška bylo všechno ok ale ráno když jsem zapnul počítač tak ve Windows nejel net (jako by byl odpojený kabel). Zkontroloval jsem modem a všechny kontrolky byly v normálním stavu, tak jsem několikrát vytáhnnul síťový kabel v počítači a pak už to zase jelo, akorát že teď vidím na modemu tu kontrolku co signalizuje připojení k síťové kartě že nebliká zeleně ale modře. Je to problém a dá se to nějak opravit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník Bucky Kid

No podle toho co jsem našel někde na začátku tématu tak horní kontrolka pokud bliká /nesvítí/ zeleně tak jede na 1GBps, 100Mbit je modrá.

 

Čistě náhodou neví někdo jakej je rozdíl v modelu EVM 3236 a EVM 3230? Na faktuře mám EVM 3236, na štítku k modemu je EVM 3230. Všimnul jsem si toho až teď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...