Přejít na obsah

DIGI MINI


Návštěvník vixl

Doporučené příspěvky

Přesně tak. Psal jsem víceméně. Tedy ne 1:1 a pouze celoplošné MUXy. Já osobně mám NET a televizi od konkurence a dvb-t od UPC mi nějak zůstala, proto jsem doposud neřešil antény. Jen mě zajímá, jak rychle a zda-li vůbec budou nové programy z terestriky přidávány do té jejich digi mini.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, dnes mi z Digi Mini (Praha 5) zmizela Prima HD. Je to nějaký dočasný problém a nebo přicházíme po Nova HD o další HD kanál a vracíme se kvalitou o 10 let zpátky? :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ski1961
Ahoj, dnes mi z Digi Mini (Praha 5) zmizela Prima HD. Je to nějaký dočasný problém a nebo přicházíme po Nova HD o další HD kanál a vracíme se kvalitou o 10 let zpátky? :roll:

 

bohužel jedná se o tu druhou variantu :-( ještě přijdeš o Barandov HD, pokud ti tedy ještě jde a dále o HD+, tyto 3 HD tv jsou UPC vyřazeny z Digi Mini :-(

 

zde odpověd z UPC :

UPC DVB-T Digi Mini nabídka 10. 11. 2015 08:05

Pěkný den, slibované změny, tedy zařazení programů Kino Barrandov a Barrandov Plus provedeme k 20.listopadu. Zároveň se v Digi Mini objeví také program Prima MAX a vytvoříme pozici pro Primu Comedy Central. Ke stejnému datu v Digi Mini ukončíme vysílání HD verzí Primy, Barrandova a HD+. HD verze programů budou dostupné v digitální službě Klasik a ve všech vyšších programových nabídkách. Veronika - UPC Facebook tým

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ach jo. Ať jdou fakt už do háje. Koukat na mazanice v prehistorickém SD rozlišení. To nemá cenu platit a raději dám za okno anténu... A nebo spíš koupím satelit a celou TV od UPC pošlu do *** :evil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA
Ach jo. Ať jdou fakt už do háje. Koukat na mazanice v prehistorickém SD rozlišení. To nemá cenu platit a raději dám za okno anténu... A nebo spíš koupím satelit a celou TV od UPC pošlu do *** :evil:

No to teda bude terno s tou anténou za oknem! Co tam asi tak chytneš v HD? A když koupíš satelit, tak u Skylinku nebudou Novácký programy v HD a pro Nova HD můžeš jít tak leda do freesatu, což je zase jenom UPC. Vítej v realitě :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník notizia
Kupodivu zmizely všechny HD programy včetně 3x ČT, ale HD+ nikoliv :lol::lol::lol:

edit: Tak jsem jim křivdil, ČT HD zase naskočily.

 

Ve Zlíně u DIGI MINI pořád vše při starém a do včilška žádná změna.

 

Nešlo vy vypsat aktuální seznam všech programů v DIGI MINI po úpravě?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník notizia
A co za to reálně platíte?

Asi zase nějaký blbec co platí za Mini.

 

 

Proč "blbec"???

 

Každý nemá možnost mít v DVB-T programy ČT v HD a navíc tam byla ještě Prima a Barrandov v HD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...