Přejít na obsah

DIGI MINI


Návštěvník vixl

Doporučené příspěvky

Kupodivu zmizely všechny HD programy včetně 3x ČT, ale HD+ nikoliv :lol::lol::lol:

edit: Tak jsem jim křivdil, ČT HD zase naskočily.

 

Ve Zlíně u DIGI MINI pořád vše při starém a do včilška žádná změna.

 

Nešlo vy vypsat aktuální seznam všech programů v DIGI MINI po úpravě?

 

Aktuální stav v Brně: místo Prima HD je Prima Max SD, místo TV Barrandov HD je Barrandov Plus SD a přidali Sport 5 SD. Jinak beze změny.

  • Start
  • -
  • -
  • Compal CH7465
  • Brno-Žabovřesky
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník notizia

hpfunny

 

Country a HD+ tam zůstalo? Nechápu proč nevyřadí z DVB-T to nesmyslné HD+ ked je hromada v 3D a nezařadí raději místo něj aspoň TV Noe a místní regionální televizi dle lokality jako je TV Slovácko, Polar atd, protože regionální televize CZ je úplně o ničem zrovna tak jak Regiony+ místo bývalého UPC Express. A co ten kanál 27, ten budou aktivovat kdy, když ho nedávno v anologu opustily a daný program který na něm byl se přesouval do VHF.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree
Nechápu proč nevyřadí z DVB-T to nesmyslné HD+ ked je hromada v 3D a nezařadí raději místo něj aspoň TV Noe

3D nemám ani po něm netoužím, ale mám pocit, že většina novějších televizorů 3D zvládá a programů ve 3D je jak šafránu... Podobných diskuzí se obvykle neúčastním, ale potěšpámbu s Tvým vkusem ostatní...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník KarelBrno

To se zas v UPC opravdu vytáhli, že zrušili další HD programy...co přijde příště, začnou vysílat černobíle? :roll:

Navíc mi přijde (ale možná je to jen můj pocit), že ty SD mazanice jsou v nižší kvalitě (s nižším dat. tokem), než jsou v klasickém DVB-T z antény.

Ještě že za to neplatím a televizi prakticky nesleduju, takže mi může být jedno, v jaké "kvalitě" ty reklamy, růžovky a podobné nesmysly vysílají. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hpfunny

 

Country a HD+ tam zůstalo? Nechápu proč nevyřadí z DVB-T to nesmyslné HD+ ked je hromada v 3D a nezařadí raději místo něj aspoň TV Noe a místní regionální televizi dle lokality jako je TV Slovácko, Polar atd, protože regionální televize CZ je úplně o ničem zrovna tak jak Regiony+ místo bývalého UPC Express. A co ten kanál 27, ten budou aktivovat kdy, když ho nedávno v anologu opustily a daný program který na něm byl se přesouval do VHF.

 

Country a HD+ zůstalo, i upscal. Nova tam je. MUX (kanál) 27 asi nebude nikdy - místa tam je teď dost, ale asi není vůle něco (s výjímkou Prima comedy) přidávat. :?:

  • Start
  • -
  • -
  • Compal CH7465
  • Brno-Žabovřesky
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA
To se zas v UPC opravdu vytáhli, že zrušili další HD programy...co přijde příště, začnou vysílat černobíle? :roll:

Navíc mi přijde (ale možná je to jen můj pocit), že ty SD mazanice jsou v nižší kvalitě (s nižším dat. tokem), než jsou v klasickém DVB-T z antény.

Ještě že za to neplatím a televizi prakticky nesleduju, takže mi může být jedno, v jaké "kvalitě" ty reklamy, růžovky a podobné nesmysly vysílají. :)

Však právě proto, že za to neplatíš, což je asi většina lidí (nebo platí symbolických 28 kaček, což je tak leda za dodávku signálu do bytu a zhruba to odpovídá poplatkům na provoz STA), tak nemůžeš čekat žádnou extra kvalitu. Tu najdeš až v placené nabídce, ostatně jako je tomu i u jiných providerů (Skylink apod.).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kupodivu zmizely všechny HD programy včetně 3x ČT, ale HD+ nikoliv :lol::lol::lol:

edit: Tak jsem jim křivdil, ČT HD zase naskočily.

 

Ve Zlíně u DIGI MINI pořád vše při starém a do včilška žádná změna.

 

Nešlo vy vypsat aktuální seznam všech programů v DIGI MINI po úpravě?

 

Stav v Praze:

490MHz: Nova SD místo HD Upscale (tak že jsou tam 2x Novy SD), Prima Max (SD) místo Primy HD, nová rezerva.

514MHz: Barrandov Plus SD místo Barrandov HD, přidán Sport5.

dvbt.png.7634841bc06f21a646d5bb534468302e.png

  • Super 800 Mb/s Profi
  • -
  • Komfort
  • VF Station + 3x CA Moduly
  • Praha - Jinonice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže máte v Praze díky muxu 27 Sport 5 2x? Vy se tedy máte. :lol:

Ta druhá Nova je stále v mpeg4, pouze v označení zmizelo HD.

 

Když má rozlišení 720x576 tak samozřejmě přípona HD musí zmizet. Ale to je zajímavé že je v MPEG4.

  • Super 800 Mb/s Profi
  • -
  • Komfort
  • VF Station + 3x CA Moduly
  • Praha - Jinonice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...