Přejít na obsah

DIGI MINI


Návštěvník vixl

Doporučené příspěvky

Návštěvník vixl

Flashky i HDD mam, to neni problem.

 

Koupil jsem Bensat BEN 130 HD, patri k tem nejlevnejsim HD stb a měl jsem trochu strach z dálkového ovládání (někde strašili že není nic moc), ale měl jsem v ruce mnohem horší ovladače. Tenhle mi přijde OK.

 

Teď jsem se dival na Vinnetoua v HD na Barrandově a přišlo mi to super. Zase jsem to po letech rád sledoval.

Teď se chystam vyzkoušet ruzne filmy - konečně nemusim sledovat HD filmy jen na PC. Sice mam 24 palcovy IPS 16:10 a řikal jsem si, že už TV ani moc nepotřebuju ale na TV jsou filmy lepsi.

Hlavne se tesim na Kon Tiki. Zopakuju si nejake sci-fi a nejake rezby z Vietnamu. Skoda ze ZOOM není v HD.

Doufam, že s filmy nebude problém, jako jednu z předností tohoto stb na forech uvaděli, že zvládne skoro vše kromě DTS zvuku, na což stejně nemam domaci kino.

Zatím jsem spokojen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kodl

K tomu DTS: tam nejde o to, jestli k tomu mas domaci kino nebo ne. Jde o to, ze STB ti nebude umet prevest DTS na stereo, takze kdyz si z flashky pustis film nebo hudbu, ktera ma zvuk v DTS, tak v TV neuslysis nic.

Neni to zadna tragedie, proste si jen musis vybirat rippy s jinou nez DTS stopou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Dobrý den, prosím o informaci, koupil jsem si byt kde nějakým způsobem jsem napojen na UPC kabelovou televizi.

Co se mi ale děje, že se obraz seká a píše mi to občas v menu síla signálu třeba i 8 chyb...

Může to být tím, že nemám u tv setobox... musím ho jako uživatel televize mít mám samsung LCD a setobox jsem předtím nepotřeboval... Má UPC nějakou specialitu, že je možné, že obraz dělá chyby, výpadky zvuku obrazu, že je to tím, že setobox nemám?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Televizor je samostatný přijímač, settopbox je (spolu s nějakým zobrazovačem) samostatný přijímač. Pokud je přijímač vybaven pro příjem v daném standardu (DVB-C), žádný další "přijímač" ke své funkci nepotřebuje...

Otázkou zůstává (z dotazu to není zřejmé), zda jsi kromě bytu zakoupil i nějaké předplatné kabelové tv UPC

nějakým způsobem jsem napojen na UPC kabelovou televizi
. (Přípojka UPC není součástí bytu...) Pokud jsi řádným předplatitelem služeb UPC, obrať se na zákaznické centrum s požadavkem na prověření signálu v účastnické zásuvce.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nene nejsem právě, bývalým majitelům tam připojila UPc na zkoušku kabelovku na 3 měsíce, nikdo je však neodpojil, byt jsem rekonstruoval udělal rozvody atd. a prostě představoval jsem si, že to bude něco, ale ve výsledku je to horší než společná anténa...

myslel jsem si právě, že je potřeba nějaký ten setobox který by tahal signál z těch jejich rozvodnic co jsou ve sklepě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Set-top-box si nic od nikud netahá, do STB, stejně jako do jakéhokoli jiného přijímače, je nutno přivést kvalitní signál, z antény, z rozvodu STA, z účastnické zásuvky, ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No přijde mi právě podivné, že pán co dělal rozvody tv, řekl, tady ten zelený koax je dobrý tak na radio a tento UPC a super kvalitu tak jsem řekl, tak to napojte na to, ale kvalita signálu mi nepřijde nic moc...výpadky zvuku obrazu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak výpadky signálu by mohly svědčit o málo odstíněném kabelu. Popravdě je to asi nejpravděpodobnější příčina, pokud ostatní obyvatelé v domě problémy se signálem nemají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Tazatel není zákazníkem UPC... Bytová přípojka je velmi pravděpodobně odpojená v rozvodné skříni a to, co tazatel přijímá, jsou pouze průniky pozemních vysílačů (nebo interference s STA) do nekvalitního domovního rozvodu (doplňte si dle libosti). Tazatel zjevně ani nerozlišuje standardy DVB...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...