Přejít na obsah

DIGI MINI


Návštěvník vixl

Doporučené příspěvky

No myslíte si, že je reálné aby mě odpojili a měl jsem kvalitu signálu 85%....dopoledne to blbne více a síla signalů kolísá a vždy občas skočí třeba na 70 a objeví se třeba 7 obrazových chyb a pak to zase skočí zpět na 85%.

Myslím si, že by přece pán co se živí televizemi měl přístrojem zjistit zda jsem nebo nejsem připojen... televize mi píše že jsem v síti UPC.

Chci mu volat, ale chtěl jsem nejprve probrat vše tady, aby mi něco nenakukal a nekasíroval další peníze za nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Příčin poruch v příjmu může být celá řada, mnohokrát se to zde na fóru řešilo. Nejčastěji způsobuje problémy nekvalitní účastnická šňůra a různě zbastlené rozvody v bytě...

Buď jsem zákazníkem UPC, pak se s jakýmikoli problémy budu obracet na UPC...

Nebo zákazníkem UPC nejsem, pak se jedná o neoprávněný příjem a s hlediska kvality na dané přípojce není co řešit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vlastně teď mě napadá, že to může být ono, pokud on bez toho aby tam bylo tv řekl, že signál ok a já jsem tam dal tv a najednou občas nic moc tak to bude ono...tak jsem si i uvědomil, že kabel mezi zdí a tv mám koupený z tesca asi za 50 Kč... to asi nebude moc ok...jinak jsou rozvody komplet nové...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Kabel ("účastnická šňůra") vypadá dobře, ten ovšem představuje jen část (1,5 m) z celého rozvodu v bytě. Komplet nové rozvody nemusí vždy znamenat vyhovující rozvody.. V podstatě každá nová účastnická šňůra vyhoví, časem se i šetrnou manipulací poškodí vodivé spojení kabelu a lisovaného konektoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ono to bude tím kabelem asi k tv...

Jinak všechny rozvody mám dělané v husím krku a tahané až po dokončení stavby aby se zaručilo, že to půjde vyměnit.

potom právě přišel pán na tv a satelity a měřil zda je vše ok a na základě toho, že bylo jsem firmě zaplatil.

Obávám se, že to asi skutečně bude mít za vinu ten kousek kabelu co jsem si dodal já... koupím uvidíme...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Zdravím, mám podobný problém - přiobjednala jsem k internetu službu digi mini s tím, že přehraji na TV i bez set-top-boxu. Nepřehraji, tv nemá DVB-T tuner. Po přečtení vaší konverzace už chápu, kde je problém. Prosím o radu - při zakoupení vhodného DVB-T přijímače (např. zmiňovaný BENsat) je nutné dokoupit i nějakou speciální kabeláž? Nebo postačí koaxiální kabel (zapojím do set-top-boxu) a HDMI kabel, pomocí kterého propojím set-top-box s tv.

Díky za radu,

M.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...