Přejít na obsah

4K UHD


Návštěvník DanielV

Doporučené příspěvky

tak pro beepee ,hele kamaráde to není o těch penězích co píšeš, ale jak sám říkáš o nadšení ,jestli jsi četl moje předchozí příspěvky tak je mi uplně jedno na co kdo doma kouká a co doma má, mě ty vůbec nezajímáš, ale každýmu vyhovuje něco jinýho a někomu stačí DVB-T jak říkáš, ale tohle jestli jsi nevšiml je forum a příspěveky o UHD tak mě nepřesvědčuj jak někomu stačí SD je to jeho věc ale proč se cítíš uraženej když na foru o UHD mluvíve o UHD a né jak někomu stačí Sd vysílání a že je někomu moc peněz dát 100kč navíc když cigára stojej taky stovku. S podobným názorem bys jezdil na žebřináku, klidně si jezdi ale nebran ostatním že chtěj jít dál. V dnešní době není na filmy ve formátu UHD problém koukat, no a jsme u toho já na ně koukám a ty se dívej na co chceš, ale že bych třeba chtěl vidět Le Mans v UHD na Eurosportu to bych opravdu chtěl a ty se koukej třeba do kamen třeba tě to nebude urážet

 

Upraveno uživatelem Honza333
  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • CA modul 3x + ac Wi-Fi COMPAL CH7
  • Liberec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jenže video není jen o rozlišení, ale i o kvalitě (např. jaký se dá datový tok). A jasné, že pro kvalitní UHD je potřeba o dost větší než pro SD. A ten prostor pro UHD je potřeba někde vzít. A pokud se bude pro UHD na datovém toku šetřit, tak pro mnoho lidí bude lepší koukat na HD, zvlášť pokud mají menší obrazovku s uhlopříčkou do 100 cm

  • Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • Modem Compal, STB Kaon KCF B4003
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

máš samozřejmě pravdu je to o tom dat. toku pochopitelně, místo je a určitě by se pro pár programů našlo, ale nechci tady rozvíjet další vášně ale třeba dablování SD a HD programů .....nechápu, ale jinak s tebou souhlasím

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • CA modul 3x + ac Wi-Fi COMPAL CH7
  • Liberec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cypovina neni Eurosport,neni to ani žádna doku stanice či nějaká filmová stanice.Ale jak tady někdo psal,že na slovensku má Antik 8 UHD stanic,tak většina z nich jsou relaxacni stanice.A to jsou cypoviny

Aspoň pro mě 

Upraveno uživatelem namec
  • Super
  • Super
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník DanielV
V 9. 6. 2020 v 15:28, Honza333 napsal:

To je dobrý trefa do černýho....🤑 hlavně všechno zadarmo a ono to vlastně stačí...... tak proč UHD, tos mě pobavil ale máš 100procent pravdu

Ja jsem byl dnes v elektro obchodě A v sekci Televizi bylo 95%  4K UHD  a 1-2% 8K UHD  Cena 4K je od 4999 do 45000  8K UHD od 120000- 180000kč 

Ma 72. leta matka ma taky 4K 

Mit televizi s přijmem 4K UHD už neni žadnej luxus. 

V 10. 6. 2020 v 19:28, namec napsal:

Cypovina neni Eurosport,neni to ani žádna doku stanice či nějaká filmová stanice.Ale jak tady někdo psal,že na slovensku má Antik 8 UHD stanic,tak většina z nich jsou relaxacni stanice.A to jsou cypoviny

Aspoň pro mě 

Aspoň neco maji. Nejak začit museli ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...