Přejít na obsah

UPC-Philips 2012


Návštěvník jarava

Doporučené příspěvky

takže když dáte ladit DVBC, tak to naladí DVBC + analog + DVBT - takže opravdu problém UPC

s tim souhlasim, take jsem na to ted prisel kdyz jsem dal pro jistotu "Naladit znova", navic ikdyz lze nastavit rucni ladeni tak ale spustit nelze, nakonec jsem neco takoveho nasel pod testem signalu, kde slo zadat frekvenci rucne a spustit, bohuzel ani tak mi to u muxu s CT HD programy nenaslo nic a psalo to signal slaby pritom u vsech ostatnich muxu ukazuje signal pres 90%

Nejspíše rušení z DVBT přes kabely / konektory. Škoda, že jsi to nezkusil dneska mezi 6-15 hodinou - nešel Žižkov :-)

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Stando, to není možné. Sice je tuner (ladicí díl) pouze jeden a naladí vše, tedy i případné rušením pozemním vysílačem DVB-T, ale tuner ladí (podle příslušné normy) v krocích po 8 MHz a teprve další obvody rozliší (měly by), zda se jedná o A, T nebo C a naladěný signál dále zpracuje nebo ignoruje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomu nerozumím.

Jakých 60% stanic jede na DVB-T a nejede na DVB-C, když jsi na DVB-T závislý?

 

Nemyslel jsem to z hlediska počtu stanic, ale z hlediska vlastního využití (např. některé zařízení mám pouze s DVB-T tunerem).

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jarava

zdravím technik,čeho je nová verze?Muj model 46PFL7007K tam nemá nic nového/na stránkách podpora -philips.cz.Poslední verze je: 000.150.085.000, Soubor Zip, 146.30 MB, Datum zveřejnění: 2013-03-06/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...