Přejít na obsah

Nové stanice ...


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Návštěvník hurry
Jde vám na Brno TV zvuk?Mám CA Modul

Na CA Modulu taky delší dobu nejde.Formát zvuku jen MPEG.(Ale neřeším to,není to stanice,kde by mi to vadilo :) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník peno

No a teď už pro jistotu na tom Kaonu nejde naladit vůbec nic, ne jenom ten nový slovenský mux, který stejně nejede ani na televizi. To je co zas za novinku? Ach jo. Takový šlendrián. Jak si tohle vůbec může UPC dovolit? To to opravdu musejí dělat takovýmhle stylem a ne všechno najednou a pořádně? Asi chtějí přijít i o poslední trpělivé klienty, jinak nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Jak to ladíš?

Nemám KAON, mám jen prastarý HANDAN a CAM v Sony, ale ladění podle letáku mi funguje:

Můžete zvolit jak automatické ladění, tak manuální s nastavením parametrů:

- frekvence: 658,00 MHz

- symbolrate: 6900

- QAM: 64

 

Před "sjednocením" frekvencí jsem ladil od frekvence 163,5 MHz, modulace 64 QAM, symbolrate 5000.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník peno

U nás ještě sjednocení frekvencí neproběhlo, takže ladím frekvenci 170,5 a symbol rate 5000, což má Kaon nastavené jako předvybrané a je to i v návodu k němu.

Nicméně teď mi po zapnutí naskočila aktualizace kanálů a po ní naskočilo všechno včetně toho nového slovenského muxu. Asi se někdo u UPC konečně chytil za nos.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkdy na CA modulu chodí zvuk? :D

Kdyby si radši místo ironických a rádoby vtipných komentářích radši zapojil mozek.Když jsem zmínil CAModul,tak jsem tím myslel asi co?Tím jsem myslel,že nemám od UPC pronájmu žádný Set-top-box.Mimochodem,nejsi náhodou politik?Ten má taky potřebu se ke všemu vyjadřovat.

  • Super
  • -
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U nás ještě sjednocení frekvencí neproběhlo, takže ladím frekvenci 170,5 a symbol rate 5000, což má Kaon nastavené jako předvybrané a je to i v návodu k němu.

Nicméně teď mi po zapnutí naskočila aktualizace kanálů a po ní naskočilo všechno včetně toho nového slovenského muxu. Asi se někdo u UPC konečně chytil za nos.

Pouze patrně došlo ke zpoždění stáhnutí aktualizace přístrojem ze sítě. To se bohužel stává.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...