Přejít na obsah

Nové stanice ...


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Ted jsem zmatenej,pujdou ty v zavorce,nebo ty bez zatim jdou ty v zavorce,ale epg nejde.Jo ta informovanost u UPC je kralovska

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník peno

Tak, teď už začali vrtat i ve slovenském muxu, ale bez toho, aby přidali ten nový, takže teď mám dvakrát Óčko, ale nemám STV2. Paráda. Jestli se mi dneska večer nenahraje 5 proti 5 na STV1, budu hodně na nervy. Proč tohle nemůžou udělat dopoledne a musejí to dělat v podvečer, kdy už se lidé chtějí dívat na televizi? Logiku UPC asi nikdy nepochopím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Athlon

Set-top box CV-5000, Balíček Kombi KLASIK+

 

Dnes v 16:00 na pozici 124. přibyla TV pětka, 125. megamax (v klasiku zakódovaný)

STV1,STV2, MARKÍZA, JOJ, JOJ PLUS, PRIMA COOL (název je v závorce a místo EPG je: program bude přesunut)

Na staré pozici TV pětka je název PRIMA COOL (černá obrazovka, EPG není)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree
Ted jsem zmatenej,pujdou ty v zavorce,nebo ty bez zatim jdou ty v zavorce,ale epg nejde.Jo ta informovanost u UPC je kralovska

V závorce jsou názvy stanic na původních pozicich (P Cool), bez závorky na nových pozicích/muxech (slovenské). S přeladěním tv počkám shodně s IM minmálně na konec týdne, zatím jen proskenovávám na pc tuneru...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, teď už začali vrtat i ve slovenském muxu, ale bez toho, aby přidali ten nový, takže teď mám dvakrát Óčko, ale nemám STV2. Paráda. Jestli se mi dneska večer nenahraje 5 proti 5 na STV1, budu hodně na nervy. Proč tohle nemůžou udělat dopoledne a musejí to dělat v podvečer, kdy už se lidé chtějí dívat na televizi? Logiku UPC asi nikdy nepochopím.

Od rána jsi netrpělivý, tak zkus naladit 778 MHz, SR 6900, QAM64. Mělo by to fungovat i po továrním nastavení.

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník natasss
Což mi ale moc nepomůže. Já mám Kaon KCF-B3000HCO a tam Megamax není a mě by zajímalo proč, kde zase kdo z UPC udělal chybu.

 

Tak já jsem ho naladila, ale k životu ho asi potřebovat nebudu. Hlavně mi vadí, že než to na všech televizích zas přeskládám,to u toho promeškám fůru času. Mám dva CA moduly a setobox Kaon. Na Samsungu to opravdu je lahůdka než to člověk přeskládá. LG to má trochu jednodušší. No a setobox se svýma favoritama-raději nemluvit. Takže ladit asi začnu o víkendu, až nebude nikdo doma, protože za normálního provozu by to bylo na rozvod. A to si musím dát pozor, aby čísla programů byly stále jako dřív. Jak nebude Eurosport na pozici 44, tak mužská část domácnosti bude velmi rozezlena :D Opravdu to UPC vymyslelo tak, aby zákazník byl spokojen a programy měl pěkně pohromadě. Ale asi se mu to nepovedlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...