Přejít na obsah

Nové stanice ...


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Návštěvník peno

Megamax sice funguje, ale jenom na televizi. Kaon 3000 není schopen ani ochoten ho naladit. Kde je problém? Jediné nové co naladil je nová pozice pro Pětku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník peno

Což mi ale moc nepomůže. Já mám Kaon KCF-B3000HCO a tam Megamax není a mě by zajímalo proč, kde zase kdo z UPC udělal chybu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník peno

Tak jsem dokonce provedl reset do továrního nastavení a zbytečně, Megamax nenaskočil. Co tam v tom UPC zase dělají? Když přidám kanál, tak by měl jít naladit a ne aby na jednom z jejich settopboxů vůbec nešel. To je co tohle za bordel zase? No jo, už vím, UPC. :x

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník peno

Tak krucinál aspoň mi někdo řekněte, jestli jsem sám, nebo se i jiným s Kaonem 3000 nepodařilo ten Megamax naladit. Mluvte lidi, komunikujte, od čeho tu to fórum je, když ne na řešení takovýchto problémů?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Není technicky možné překopat colou síť v jednom okamžiku, změny se provádějí vždy po oblastech. Podívej se na mapu, kde je Hodonín (Peno) a kde je Most (Pavel m) a zbytečně se nerozčiluj...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Karneval (severní (Cechy). Už přibyl 20. mux, slov.programy & MusicBox, Musiq1 (322 MHz), na původním kanálu (418 MHz) zatím zůstávají....

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neíte místo kterého programu bude FANDA. Potřebuji nahrávat zápas Viktorky v Neapoli a vzhledem k tomu , že zítra na ten zápas odjíždím , nedokážu si ho ve čtvrtek přeladit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník peno
Není technicky možné překopat colou síť v jednom okamžiku, změny se provádějí vždy po oblastech. Podívej se na mapu, kde je Hodonín (Peno) a kde je Most (Pavel m) a zbytečně se nerozčiluj...

Kdyby sis pořádně přečetl, co jsem psal, tak bys věděl, že problém nebyl v síti, jelikož na TV mi Megamax jel, ale na Kaonu z nějakého nepochopitelného důvodu ne a ne naskočit. Teď už naskočil, ale zase tam mám pro změnu dvě pozice Primy Cool, jednu v závorce, s obrazem a bez EPG a druhou s EPG, bez závorky a bez obrazu, obě ve stejném muxu. To platí pro Kaon. Na TV je pro jistotu jenom ta v závorce a bez EPG. Jestli já z UPC nezešedivím dneska, tak už nevím kdy. Ach jo.

 

Edit: Aha, ten nový Cool je na televizi stará Pětka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...