Přejít na obsah

Nové stanice ...


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Návštěvník Jaku

Nevím, jak poznáte, že je to zakódované, resp. na co by to mělo mít vliv, když mám dekódovací kartu, ale výsledek je stejný.

47 - TV Meteo mi nenajede. Prostě na něj nepřepnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes je 15.2. Tedy mělo být vše hotovo. Není !!! Spousta kanálů vysílá duplicitně (to jsou ty názvy v závorkách). Co se s tím udělá? Proč je to tzv. dubl ? HD kanály až vzadu (na UPC holt ještě žijí v dobách vysílání SD a sledování CRT televizorů).

Před chvílí jsem skončil s přeřazováním kanálů do oblíbených (na KAONU tradičně infarktový stav - nechápu majitele TV, kde mají CA a stěžují si na neintuitivní nastavování na svých TV - neví co to je KAON, škoda - jinak by své TV přímo milovali)

Co se stane, až zmizí ty dubl kanály, co jsou teď v závorkách? To se zase bude přelaďovat?

  • Super
  • Red Basic
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, Vodafone TV Premium
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmatejek

Snažím se stanice průběžně přesouvat a dolaďovat. Nikde ale nemám Kino svět. Mám CA modul a stanice přeskládané podle sebe, takže pozice je mi na nic. Nevíte na jaké frekvenci vysílá. Jinak mám nalazeno 139 programů . Samozřejmě včetně těch v závorkách a je v tom dokonce 7 rádií.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kino Svět ještě nevysílá od 1.3.2013.Telka televize bude vysílat místo Smíchova od 18.2.2013 a pak se přesune na pozici 8 místo Barrandova od 1.3.2013.Nějak jsem nepochopil proč to hned nedají na pozici 8 hold UPC.

  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Barrandov TV bude vysílat duplicitně až do 28.2.2013 - požadevek Barrandova, pak na jeho místě (Barrandov TV) začne vysílat Telka

(JOJ plus) nahradí nově chystaná stanice kino Svět jak začne vysílat

U Smíchova a Prima ZOOM bude souběh minimálně do příštího týdne (opět požadavek TV společností), pak se uvidí

  • -
  • -
  • Jiná služba
  • nic
  • UPC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...