Přejít na obsah

Nové stanice ...


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Návštěvník ludeko

Nevím co to znamená ale asi v sobotu se mi automaticky objevily 4 nové pozice programů (popsané jako ČT1, ČT2, ČT1 HD a ČT2 HD) a jsou bez signálu. Původní ČT programy zůstaly a chodí v pořádku. Díky za informaci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odpověď

 

29. 07. 2014 - 10:35

 

Dobrý den,

prověřila jsem Váš dotaz a zjistila jsem toto:

1) Disney Junior - prozatím o zařazení neuvažujeme.

2) Nick Jr. - ano je součástí budoucí dohody, zařazení na přelomu roku 2014 / 2015.

3) Boomerang CZ - jednáme o zařazení

4) Cartoon Network - prozatím neuvažujeme o jeho zařazení

5) Baby TV - zatím ne, máme duck tv a prozatím není zájem o další program pro nejmladší diváky.

6) English Club TV - smysl programu vidíme spíše v interaktivním prostředí, které bude spuštěno na přelomu roku.

7) Food Channel - prozatím ne, máme Papriku a relativně spoustu pořadů o vaření na dalších programech.

8 Digi Sport - program Digi Sport je majetkem společnosti Digi TV, , která jej určitě své konkurenci neposkytne k vysílání

9) TV Drak - prozatím ne, program stále vysílá jen neurčitou smyčku.

10)TV Praha - zatím o zařazení neuvažujeme, možná v budoucnu

Alena, UPC Facebook tým

 

 

 

 

Odpověď

 

23. 07. 2014 - 15:50

 

Pěkný den,

o zařazení programu Crime & Investigation máme zájem. Předpoklad jeho zařazení do naší nabídky je plánován v průběhu tohoto roku. Věřím, že si prozatím vyberete z naší pestré aktuální programové nabídky. Těší mě Váš zájem o naše služby. :-)

Evča, UPC Facebook tým

  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

MGM se změní na AMC

Provozovatel kanálu MGM, společnost AMC Networks, chystá jeho rebranding, tedy proměnu. Ještě v průběhu letošního roku, pravděpodobně na jeho konci, ponese stanice nové označení AMC. Kromě studia MGM bude stanice obsahovat nově také obsah od Paramountu a Sony Pictures. AMC Channel chce nabídnout ale i produkci nového vlastníka, tedy společnosti AMC Networks.

http://www.digizone.cz/clanky/mgm-se-od ... anici-amc/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník Katoda

Oficiálně to má být oznámeno zítra, tak uvidíme... docela by mě zajímalo, jak mají operátoři, a to nejen UPC, ošetřené smlouvy, protože řada z nich zařadila Slovak Sport do nabídek právě především kvůli Premier League. A pak najednou, den před začátkem sezóny tohle. To je na žalobu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

To je rozdíl. U Novy Sport smlouva skončila a právě díky stále mizernějšímu programovému obsahu je v pořádku, že chce UPC smlouvu novou za tomu odpovídajících podmínek.

Slovak Sport se víc jak rok snažil dostat do nabídek českých operátorů a lákal je především na Premier League. A když se mu to konečně u podařilo i u těch největších, jako je O2 a UPC, tak nazdar, bude se vysílat jinde? V tom případě pak Slovak Sport udělal z produktových managerů těcto operátorů pěkné trotly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Smlouva mezi UPC a Novou skončila, protože vypršela její platnost. Ale teď to beru tak, jak to berou zákazníci. Mají pocit, že je povinností UPC mít Nova Sport v nabídce. A stejně tak to vyznívá nyní. Jakože povinností Slovak Sportu je mít v nabídce Premier league. Obojí je samozřejmě nesmysl.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...