Přejít na obsah

Nové stanice ...


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Návštěvník Katoda

c1234: Moc by mě zajímala ta odpověď Novy. A nemyslím si, že by zas byla nějak výrazně odlišná od té, kterou poskytuje UPC - tj. že jednají a mají zájem se do nabídky vrátit. To, že se jedná o několikanásobné navýšení ceny, např. tím, že se Nova rozhodla zpoplatnit HD verze svých kanálů, s tím nepřišlo UPC (aspoň já jsem si toho v žádném vyjádření UPC nevšiml), ale článek na iHned, tedy stejný zdroj, který tady jako věrohodný dáváte vy. A já bych tomu i docela věřil, i přesto, že třebas někdo z Novy tvrdí, že to není pravda.

To, že je Nova Sport nezastupitelná je pouze věc vašeho pohledu. Pro někoho ano, pro někoho ne. Ano, dávají ještě zatím, tréninky Formule 1 a GP, vysílají Wimbledon, ale to, že její programová kvalita šla v posledních letech rapidně dolů je taky zcela zřejmý fakt. Stejně jako to, že mnoho z toho, na které měla v minulosti práva nebo je chtěla získat získává právě Slovak Sport. Čímž netvrdím, že bych nechtěl Novu Sport zpátky do nabídky. Chtěl, ale rozumím tomu, že vzhledem k tomu, jak klesá její kvalita a vzhledem k tomu, že vypršela mezi CME a UPC smlouva, se UPC snaží a by tohle bylo v nové smlouvě zohledněno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník c12345

Zdravím, ano ta odpověď zněla přesně v tom duchu (od Novy), že jednání probíhají (doručeno kolem 7.5.2014) , že se snaží zařadit, že zatím nedošlo k dohodě a že není pravda, že by chtělo několikanásobné navýšení ceny. Mám to někde v mailu klidně to dohledám. Jinak předpokládám, že poradna UPC je oficiální a tam několikráte zaznělo, že Nova chtěla navýšení ceny. Co se týká odlivu zákazníků od UPC tak jsem pouze poukázal na první odkaz, který v google vyjel samozřejmě těch článků vyšlo hned několik z několika zdrojů. To je neoddiskutovatelný fakt, který i potvrzuje Global Liberty, kterým je UPC členem. Já netvrdím, že Nova Sport je alfou a omegou, ale tvrdím, že nevysíláním tohoto programu a dalších programů Novy v HD rozlišení došlo k výraznému snížení kvality poskytované služby. Bez ohledu na programovou nabídku těchto stanic. Je to pouze jeden střípek v celé mozaice proč odcházejí zákazníci. Dále komunikace k zákazníkům absolutně otřesná. Mohu potvrdit z vlastní zkušenosti, že např. v Německu, nebo Holandsku (UPC)by takováto komunikace byla absolutně nemožná.... Dále HBO GO, HBO OD, Horizont UPC ujel pěkně vlak. Pouze schrnutí celého problému UPC vesrsus klienti UPC....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník radoslavcz

Poradna UPC je oficiální, ale to co tam napíší někteří uživatelé nemůžete brát jako oficiální vyjádření UPC. Odpovědi od UPC máte podbarvené :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník c12345

Poradna UPC je oficiální, ale to co tam napíší někteří uživatelé nemůžete brát jako oficiální vyjádření UPC. Odpovědi od UPC máte podbarvené

 

Ne uživatelé, ale odpovídající tudíž zaměstnanci i když možná externí....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník c12345

Asi zase nějací AntiNovaSport agenti, že :lol: :lol: :lol: :lol: Sledují Vás na každém kroku (!)

 

Ty smajlíci měli mít spíše obrácený úsměv protože poradna UPC není k smíchu, ale naopak k pláči.... odpovědi nepřesné, někdy lživé, jindy smyšlené. Takže, kdyby ji zrušili tak to běžný zákazník nepozná..... Vážně začínám mít pocit jak psal někdo nahoře, že jste nastrčený zaměstnanec UPC a nebo naopak ten externí zaměstnanec poradny UPC .... ale chápu, že když sport v televizy nesledujete (psal jste sám výše) tak máte poněkud "hokej" v nabídkách jednotlivých sportovních programů.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Být UPC tak se na Novu Sport vykašlu a už ji nepřidám. Nechal bych ji pomalu dojet a zrušit. Podle mě to je otázka jednoho roku, než Nova NS zruší.

 

Ale HD verze Novy, Cinemy a Fandy zpátky v nabídce chci určitě. To jako jo.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Patri.k

Jsem velky tenisovy fanda, takze me ztrata novy sport hodne vadi. Vsichni tady mluvi jen o Wimbledonu, jenze nova sport ma vysilaci prava i na urnaje ATP 1000 nove bude mit i prava na turnaje ATP 500 a vysila i turnaje WTA prava maji do roku 2016 taze tvrdit, ze jim konci vsecoqhny smlouvy a do roka se stane tahle stanice nepouzitelna je hloupost. Takze slovak sport rozhodne nedosahuje ani nahodou urovne Novy sport, slovak sport na me pusobi jako beckovej sportovni kanal vysilaji jen to co pro ne zbyde par mensich tenisovych turnaju, pravo tretiho vyberu nasi ligy a podobne jako dalsi do nabidky je ten kanal dobrej, ale zabit to novou sport, to je silenost. Navic nechapu proc hajite UPC pokud by opravdu problem buyl v premrstenych ambicich nova sport tak nchapu proc ostatni kabelovky , vcetne nizkonakladove digi tv novu sport v nabidc maji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník brazdil38

malá oprava nova má práva jen na ATP ... WTA vysílá slovak sport mě osobně nova sport nechybí tenis sleduju na netu slovak sport má ted práva n a všechny sporty které hodně sleduju krom teda NHL

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ambroz

Beckovy sportovni kanal co vlastni prava na Premiere league:))Jetsli se neco nezmeni, tak NS bude koncit,meli domluvenou ligu mistru v hokeji a nakonec jim ji vyfoukl Slovak sport.G/Synot ligu nekoupili kvuli penezum.Pristi rok konci Formule 1.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...