Přejít na obsah

Nové stanice ...


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Návštěvník Analogové DVD
Jsem hlavně zvědav, jestli se někdy v kabelu dočkáme FilmEurope v SD pro všechny...

 

jo panečku, to asi nepůjde; tento kanál je zřejmě jen pro fajnšmekry a poměr náklady/zájem asi není bůh ví co, proto zde tento kanál stojí dost peněz; pokud majitel práv a distributor nebudou hledat výstup cena/počet předplatitelů tak nás nepotěší. Za rozumnou cenu by to byl zajímavý vhled do této branže.

 

Napadá mně jedna nesrovnalost: dobrá evropská kultura (často dotovaná) se zvykne vymezovat vůči jinému braku a zde je předražená. Někde je problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník david3434

Já třeva taky dokážupochpit ten argument že nemůže být pro všechny v nějaké základní nabídce,protože jeho náklady jsou velké,i dyž tomu moc nevěřím když některé společnosti ho mají v základn,nebo rozšířené nabídce.

Co,ale nepochpím,proč ten program není v nějakém balíčku,nebo solo za nějakou sumu,aby si ho mohli objednat všichni.Tj. i ty kteří namjí a nebo nepotřebují internet.To jde přesně proti té logice,že program je exklusivní a musí se za něj připlatit.

UI kdyby stál 200kč/měs,tak púořád mají lidi možnost si ho objednat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník peno

S tím, že by Film Europe (a také Auto Motor Sport a Arte HD) měl být dostupný i jinak, než jen v balíčku s 240 Mb/s internetem, souhlasím. Na druhou stranu, myslíte si, že je dnes takový problém, že některé kanály jsou jen v HD? Ještě tak před rokem a půl bych asi také nadával, kdyby Film Europe přidali jen v HD, ale dneska? Myslím, že penetrace HD settopboxů a CA modulů v televizích s MPEG 4, je už dnes dostatečné. Ostatně, při přidání Slovak Sport 2 pouze v HD jsem také nezaznamenal nějaké velké stížnosti. Dokonce si myslím, že by se mohly začít odstraňovat duplicitní SD a HD kanály. Jistě, asi by to zatím nešlo u kanálů neplacených, protože důchodci jsou rádi, že se naučili alespoň s tím starým Handanem, ale u placených kanálů si myslím, že by nemusel být problém odstranit třeba duplicitní Animal Planet, History, Eurosporty a další a získat tím prostor pro další rozšíření nabídky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

peno:

Tvůj příspěvek je úžasná ukázka egoismu a sprostoty. "JÁ mám HD tak všechna SD zrušte, protože JÁ je nepotřebuju. Jo voni sou tu ještě ňáký důchdci, co ho nemaj? No tak jim teda nechte tu jejich NOVU v SD, aspoň dokud nepochcípaj. Na nic jinýho se stejně nekoukaj, protože sou rádi, že tu bednu vůbec zapnou."

Fuj.

To, že je člověk starej neznamená, že je blbej.

A staré CRT má mnohem víc lidí, než si myslíš.

Třeba proto, že na novou nemaj.

  • 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Modem Compal (černý), CA modul
  • Ústí nad Labem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

peno:

Tvůj příspěvek je úžasná ukázka egoismu a sprostoty. "JÁ mám HD tak všechna SD zrušte, protože JÁ je nepotřebuju. Jo voni sou tu ještě ňáký důchdci, co ho nemaj? No tak jim teda nechte tu jejich NOVU v SD, aspoň dokud nepochcípaj. Na nic jinýho se stejně nekoukaj, protože sou rádi, že tu bednu vůbec zapnou."

Fuj.

To, že je člověk starej neznamená, že je blbej.

A staré CRT má mnohem víc lidí, než si myslíš.

Třeba proto, že na novou nemaj.

 

 

Vašemu příspěvku vůbec nerozumím, v jakém to píšete jazyku??? Nechcete psát raději třeba polsky abych tomu vůbec porozuměl. Celý život jsem žil v Československu nebo v České republice, učil se českému jazyku a tomuhle jazyku vůbec nerozumím!!!

Můžete mě prosím sdělit jaký jazyk jste měl na základní škole, v jaké republice a zemi. Dále by mě zajímalo jestli jste z něj náhodou nepropadal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník peno

Beepee: Egoismu? Přečti si ten příspěvek laskavě znovu. Jednak to, co mi podsouváš, tam nikde není, ale především to byla spíše otázka nebo zamyšlení, jestli je opravdu nutné mít tolik duplicitních kanálů a jestli už náhodou není penetrace HD boxů (které je mimochodem možné připojit i k CRT :wink: ) a CA modulů větší, než penetrace SD Handanů. Nikde jsem nepsal, že se to tak musí udělat, jen že si myslím, že pokud by UPC potřebovalo najít místo na nové kanály, toto by někdy v budoucnosti mohla být cesta. Ostatně, tak jako se přešlo z analogu na digitál, tak se nejspíše někdy v budoucnosti (ale spíše vzdálenější), přejde na DVB-C2 a pak budou nový settopbox potřebovat i ti, kteří dnes mají CA moduly. Je to prostě vývoj, který zastavit nejde.

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jirka.jakl

no, napsal to fakt dost nekorektne, ale mit HD STB misto SD STB je (u tech bez hdd) 20,- mesicne. A platit si napr. HBO a nemit na HD STB mi neprijde prilis pravdepodobne. Ale mozne to je. To uz mi prijde pravdepodobnejsi mit HD ready TV s CA modulem. Tam by to vyrazeni SD znamenalo opravdu bud novou TV nebo STB. Ale je tu i DVB-T v siti UPC...

 

Chci jen rict, ze opravdu nektera dublovani HD/SD mi moc smysl nedavaji.

Upraveno uživatelem jirka.jakl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

peno:

Tvůj příspěvek je úžasná ukázka egoismu a sprostoty. "JÁ mám HD tak všechna SD zrušte, protože JÁ je nepotřebuju. Jo voni sou tu ještě ňáký důchdci, co ho nemaj? No tak jim teda nechte tu jejich NOVU v SD, aspoň dokud nepochcípaj. Na nic jinýho se stejně nekoukaj, protože sou rádi, že tu bednu vůbec zapnou."

Fuj.

To, že je člověk starej neznamená, že je blbej.

A staré CRT má mnohem víc lidí, než si myslíš.

Třeba proto, že na novou nemaj.

 

 

Vašemu příspěvku vůbec nerozumím, v jakém to píšete jazyku??? Nechcete psát raději třeba polsky abych tomu vůbec porozuměl. Celý život jsem žil v Československu nebo v České republice, učil se českému jazyku a tomuhle jazyku vůbec nerozumím!!!

Můžete mě prosím sdělit jaký jazyk jste měl na základní škole, v jaké republice a zemi. Dále by mě zajímalo jestli jste z něj náhodou nepropadal.

 

Tomu se říká nespisovná čeština a použil jsem ji naprosto záměrně. Předpokládám, že každému člověku, jehož mateřštinou je čeština, je i ta nespisovná srozumitelná. Ujišťuji vás, že umím mluvit i psát naprosto spisovně.

  • 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Modem Compal (černý), CA modul
  • Ústí nad Labem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Beepee: Egoismu? Přečti si ten příspěvek laskavě znovu. Jednak to, co mi podsouváš, tam nikde není, ale především to byla spíše otázka nebo zamyšlení, jestli je opravdu nutné mít tolik duplicitních kanálů a jestli už náhodou není penetrace HD boxů (které je mimochodem možné připojit i k CRT :wink: ) a CA modulů větší, než penetrace SD Handanů. Nikde jsem nepsal, že se to tak musí udělat, jen že si myslím, že pokud by UPC potřebovalo najít místo na nové kanály, toto by někdy v budoucnosti mohla být cesta. Ostatně, tak jako se přešlo z analogu na digitál, tak se nejspíše někdy v budoucnosti (ale spíše vzdálenější), přejde na DVB-C2 a pak budou nový settopbox potřebovat i ti, kteří dnes mají CA moduly. Je to prostě vývoj, který zastavit nejde.

 

" Dokonce si myslím, že by se mohly začít odstraňovat duplicitní SD a HD kanály. Jistě, asi by to zatím nešlo u kanálů neplacených, protože důchodci jsou rádi, že se naučili alespoň s tím starým Handanem, ale u placených kanálů si myslím, že by nemusel být problém odstranit třeba duplicitní Animal Planet, History, Eurosporty a další a získat tím prostor pro další rozšíření nabídky."

 

Myslím, že jsem přesně vystihl duch tvého příspěvku, pouze jsem ho rozvinul do extrému.

  • 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Modem Compal (černý), CA modul
  • Ústí nad Labem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...