Přejít na obsah

Nové stanice ...


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Návštěvník zdenda97

... jsem zvědavý jestli zkompletují sporty v HD ten Sport 2 HD ještě chybí, jinak méně je někdy více a když přidat tak jedině HD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z facebooku:

Odpověď04. 03. 2014 - 11:27

Pěkný den,

těší mě Váš zájem o naše kabelové služby. V tuto chvíli připravujeme zařazení hned několika nových programů. Jakmile bude vše připraveno ke spuštění, budeme naše zákazníky informovat i prostřednictvím našich facebookových stránek.

Honza B., UPC Facebook tým

Asi se chystá Šlágr TV 2 v několika modifikacích :lol:

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • V.Station 3.1, VTV STB 2G_A, 3xCAmodul
  • Hradec Králové
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Predpokladam ze by je melo pridat,protoze porad slibuje a pise,ze stanice v HD jsou jeho priority,tak ma jedinecnou moznost a prilezitost pridat 4 HD stanice(HBO2,HBO Comedy,Cinemax,Cinemax 2) :-)

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • Vodafone TV, HD DVR Mediabox, HD mediabox.
  • Ústí nad Labem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník c12345

Pěkný den,

začátek března 2013...těší mě Váš zájem o naše kabelové služby. V tuto chvíli připravujeme zařazení hned několika nových programů. Jakmile bude vše připraveno ke spuštění, budeme naše zákazníky informovat i prostřednictvím našich facebookových stránek.

Honza B., UPC Facebook tým

 

Takže jako obyčejně příprava se protáhne do června a možná na podzim :) něco přidají.... dlouholetí zákazníci UPC ví o čem mluvím :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Radši bych bral zredukování nabídky o polovinu a samozřejmě totéž s cenou, než neustálý přidávání každý kraviny co se kde objeví :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

To máš pravdu. A proto by bylo možná dobrý to udělat jak v satelitním Skylinku, kde máš Flexi 7 a můžeš si tam sám vybrat co chceš. U kabelovky by to určitě šlo technicky taky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kodl

Nevíte někdo, jestli bude Mezzo HD?

Když na stávající kanálu Mezzo vidím upoutávky na jazzové koncerty, které vysílají, je mi líto, že Mezzo Live HD nemám.

Jde nejen o kvalitnější obraz, ale i kvalitnější zvukovou stopu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...