Přejít na obsah

Nové stanice ...


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Zdar, ma tu nekdo taky TV Panasonica?

Chci se jenom zeptat - podle jake zasady ladi tyto TV? Kdyz dam kompletne nove ladeni, tak to vzdycky vyhleda a ulozi v uplne jinem poradi nez STB.

Konkretne:

1. CT1 - 658Mhz

2. CT2 - 658Mhz

3. Nova - 658Mhz

4. CT24 - 658Mhz

5. Ocko - 666Mhz

6. Nova Cinema - 164Mhz

7. Noe TV - 730Mhz

8. FilmBox - 674Mhz

9, HBO - 170Mhz

10. Spektrum - 674Mhz

...atd.

Mi bylo vzdycky divne, ze u tech Panaku je to razeni vzdycky takove jine, nez na STB. Je to schopen nekdo vysvetlit, proc to tak je? Neni to vlastne ani podle abecedy, ani podle frekvenci jednotlivych muxu. Jenom mne to tak zajima. Dik

  • -
  • -
  • Komplet
  • CA
  • OVA
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám Panasonic TX-L42ET5 a taky mi to naladilo přesně tak... Na kanálech 132-141 mi to naladilo test1 - test10, sice s informaceme v EPG, ale kanály šifrované, někdo víte o co jde?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec, nevite v cem by mohla byt chyba. Bydlim v Brne a po preladeni stanic mi vypadl (nemam ich v ponuke, nedaji se naladit) cely slovensky balik az na joj+ . Skusal jsem to nekolikrat ladit a resetovat zarizeni no zatim nic nepomohlo. Najde mi 124 stanic a na pozici 23 kde ma zacinat stv1 mam film+, skusal jsem ladit manulane i automaticky. Nejaky napady?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hurry

Mohu se zeptat,co máš za značku tv.Já mám Samsung UE40D6750

 

 

Samsung UE37D6100. TV Brno je asi protisamsungově naladěna :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A zkoušel jsi naladit jen ten MUX 20 ručně?

Frekvence vyzkoušej obě podle http://www.upc.cz/pdf/Frekvencni_prehled_digitalni_kabelove_televizee.pdf

 

Ahoj, ano tyto frekvence jsem uz zkousel, ten multiplex ze slovenskymi kanaly stv1,2tv2, markiza.... mi nejede. Zkousel jsem jen tak pro jistotu jiny, jestli to nedelam spatne a jiny jsem naladil bez problemu. Ten slovensky mi ale ukazuje uroven signalu 50 % kvalitu 0%, u funkcnych mi ukazuje kvalitu minimalne 98 procent a uroven minimalne 50 procent. Zkousel jsem uz i technicku podporu upc ale tam se jedn divily ze mam jen 124 programu a odporucili mi resetovat pristroj a pak naladit, co jsem udelal uz asi 10x. Potom nas prerusilo a ja nemam trpelivost tam cekat v rade na technika a minat penize na telefon.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

To je opravdu zvláštní. A na které frekvenci máš tak slabý signál?

Je to ta"nová" frekvence 778 MHz nebo 322 MHz.

Chvilku jsem měl podezření na U:fon, ale ten ruší muxy na 418 a 426 MHz (někdy i 410), na zbytek by neměl mit vliv (jak psal kdysi Tomus).

 

Jinak klasická "rada" je překontrolovat kabel a konektory, ale to jsi určitě už udělal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...