Přejít na obsah

Akční nabídka Komplet + T2000


Návštěvník AC

Doporučené příspěvky

... mail si určitě poznačím kdyby náhodou něco. Já počkám přes pondělek a pokud to nebude svištět rychleji tak se jim v úterý ozvu, zase je nechci uhánět abych nevypadal jako nevděčník co dostane něco navíc zdarma a ještě remcá :-) Na druhou stranu, ostatní to už mají zprovozněno, tak aby na mne nezapomněli... 8)

 

 

spíš to neumíš vybrat ... ted sem myslel tu soukromou zprávu :lol::shock:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja nevim jak vam, ale me ani neodpovedeli ... a to jsem objednavku poslal uz minuly tyden ... :-( ... j.

 

Jestli myslíš objednávku internetu přes online formulář, tak se ani nedivim, ale to radši nebudu rozebírat. instalaci internetu je lepší domlouvat telefon na Modrý lince 844 111 116. Pokud lituješ peněz za zavolání, tak si zavolej z práce :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vše co jsem potřeboval řešit s KARNEVALEM jsem řešil pomací emailu - internet@karneval.cz , a musím říci, že vždy to bylo rychlé, a k mé spokojenosti řádně vyřešené.

 

Předtím jsem volal na jejich placenou linku, ( asi třikrát ) a asi jsem měl vždy smůlu, protože to co jsem potřeboval, mi operátorka nebyla schopna vysvětlit a ani pořádně poradit.

  • 150 Mb/s
  • -
  • Start
  • TC7200 (bridge mod), Router Asus RT-AX55
  • Litoměřice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo je to super, už mi to doma týden frčí, nemá to opravdu žádný "háček", jen se to potom musí včas (do 20.1.2006) vypovědět... toť vše..

 

Nemá náhodou KARNEVAL výpověďní dobu 1 měsíc + zbytek měsíce ? .

Takže by se to mělo rušit už na konci prosince 2005 s datem ukončení k 1.2.2006.

 

Jinak jsem si tuto akci taky objednal přes intrenet@karneval.cz, a druhý den už to běželo a třetí den mi přišla domů smlouva, kterou stačilo jen podepsat a poslat jim zpět.

  • 150 Mb/s
  • -
  • Start
  • TC7200 (bridge mod), Router Asus RT-AX55
  • Litoměřice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník AC

Mám za to, že u těchto akcí je to stanoveno do 10ti dní před koncem jejího trvání. Už mi to taky běží, problém byl v tom, že automat to automaticky nezvedl, ale nic hrozného se nestalo, na můj poker u Sportingbetu nebo icq to stejně vliv nemá :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...