Přejít na obsah

Akční nabídka Komplet + T2000


Návštěvník AC

Doporučené příspěvky

Návštěvník AC

Zdravím, včera mi dorazil dopis od Karnevalu. Jako stávajícímu uživateli Komplet + T250 mi nabízejí bezplatné zvýšení netu na T2000 - stačí si objednat do konce srpna, doba trvání akce do 31. ledna 2006. Došel vám někomu taky podobný dopis? Pokud by v tom nebyl nějaký háček, jevilo by se to jako velmi hezký bonus stávajícím uživatelům!!! Takže?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník AC

Volal jsem si na infolajnu a je to tak. Akční nabídka platí do 31.1.2006 a po tu dobu bych měl mít Turbo2000 za cenu co mám nyní Turbo250 - spolu s Kompletem. Podmínkou je, že nesmím během trvání akce službu zrušit (což beztak neplánuji) a navíc zdarma na konci akce přejít zpět na nižší tarif... Zasílají mi smlouvu, snad vše hladce klapne!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Bobr

Me dokonce volal nejaky zastupce Karnevalu a take mi to nabizel. Ikdyz o bezplatnem prevodu se nezminil. Musim se o tom vice informovat jinak to za zkousku stoji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo je to super, už mi to doma týden frčí, nemá to opravdu žádný "háček", jen se to potom musí včas (do 20.1.2006) vypovědět... toť vše..

 

Zdravím, včera mi dorazil dopis od Karnevalu. Jako stávajícímu uživateli Komplet + T250 mi nabízejí bezplatné zvýšení netu na T2000 - stačí si objednat do konce srpna, doba trvání akce do 31. ledna 2006. Došel vám někomu taky podobný dopis? Pokud by v tom nebyl nějaký háček, jevilo by se to jako velmi hezký bonus stávajícím uživatelům!!! Takže?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník AC

... už je to týden a furt nic, přitom smlouva potvrzená dorazila. Zkusil jsem napsat dopoledne tím online formulářem k nim a zatím bez odezvy - jenže oni tam snad nemají zveřejněný žádný mail, tak snad tohle jim dorazilo :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Standartně se zpracovávaj online formuláře do 3 pracovních dnů nejpozději, pokavaď se ovšem nejedná o reklamaci či stížnost kterou je třeba dukladně prošetřit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

P.S.: pokavaď se jedná o věci ohledně internetu (mimo plateb za internet) posílej emaily s dotazama na internet@karneval.cz . Tady se odpovědi dočkáš nejpozději do dvou pracovních dnů. Samozřejmě vždy záleží na počtu emailů a jiných okolnostech, takže to ber s rezervou. :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník AC

... mail si určitě poznačím kdyby náhodou něco. Já počkám přes pondělek a pokud to nebude svištět rychleji tak se jim v úterý ozvu, zase je nechci uhánět abych nevypadal jako nevděčník co dostane něco navíc zdarma a ještě remcá :-) Na druhou stranu, ostatní to už mají zprovozněno, tak aby na mne nezapomněli... 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...