Přejít na obsah

Podvodná stránka


Návštěvník jami

Doporučené příspěvky

Chce to nainstalovat nejaky Ad blocker, blokator reklam. Na internetu je jich mnoho, vyse zminene nebo dalsi, jako Ghostery. Vetsina z nich je pouzitelna pro bezne prohlizece. 

Upraveno uživatelem Tube
  • Souhlasím 1
  • To se mi líbí 1
  • Super 500 Mb/s
  • -
  • -
  • Compal CH7465 černý
  • Ostrava - Zábřeh
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Slamb změnil název na Podvodná stránka

2 Marek-26: díky

2 Shitler: nezklamals

2 bepee: shitlerovatíš, nezevšeobecňuj. Proč by kdo chodil na pochybné stránky, když máme péčko na UPC, někde okolo 190 výš, ne?  :-)

S prvním PC jsem pracoval v 1988 a dodnes mi jich prošlo pod rukama spousta, všechny jsem si stavěl sám. Jistě, jsem lama a nemám u PC co dělat. 

  • -
  • -
  • Komplet
  • Takový bílý, nastojato
  • Praha Žižkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

reklamu si tam určitě nedávaj sami, ale cpe jim to tam jejich reklamní partner automaticky přes nějakej systém
ale lízt na web bez nějakýho adblocku je sebevražda 😮 nebo spíš kompovražda... prostě je to nezodpovědný, antivir ve windows si snad taky moc lidí nevypíná 🙄 někdo si z vlastní iniciativy instaluje i nějaký další programy pro účely ochrany na internetu

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ Medvěd Hele, brumlo - stejně, jako si každý uživatel PC musí vyřešit nějaký antivir a spoustu dalších věcí, tak si holt musí vyřešit i blokování reklam (pokud mu vadí). A jestli to sám nezvládne - což není žádná ostuda - pak si holt musí zavolat někoho, kdo to udělá za něho :P

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 tomus: právě to mě také překvapilo

2 slamb: ok, ovšem jsou weby, které tě na svůj obsah nepustí s adb*okem. A nemusí jít jen o "pochybné" stránky, např takové titulky.com to vyžadují také a takových je víc. Nakonec reklama je dnes běžným "barterem" za obsah. Otázka je, co je to za reklamu a kdo za její zařazení do "balíku" zobrazovaných reklam odpovídá a zda-li je možné, aby takto a z těchto (solidních, ehm, ehm) webů legálně zobrazovaná reklama mohla být pro někoho nebezpečná.

2 Shitler: tvá škoda, že buď nerozumíš psanému textu, nebo to celé nečteš či co a přesto máš nutkavou potřebu dělat chytrého. Někteří pochopili. 

  • -
  • -
  • Komplet
  • Takový bílý, nastojato
  • Praha Žižkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsme u toho, tak reklamu beru jako součást "platby" za "obsah". V blokátoru reklamy blokuji jen ty nejhorší. Zbylé nechávám, jelikož je to lepší, než platit za článek, kdy po líbivém začátku ve zbytku nejsou nové či zajímavé informace. A že bych něco konzumoval pravidelně, abych si to předplatil, to se též říci nedá.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...