Přejít na obsah

Červená Vodafone barvička


homberg

Doporučené příspěvky

@tomus Mám napsané rozšíření do Firefoxu, hodně dělám na PC v noci a tak potřebuji, aby mi to nevypalovalo oči. Dříve jsem používal Stylish a buď jsem si tam stáhl hotový vzhled nebo si ho napsal, nebo se dají využít rozšíření typu Dark Reader apod.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, Slamb napsal:

trochu sem zapátral v archivu, jak se tohle fórum postupně měnilo 🙂 to už je let, co funguje... 😮

Jeste ti tam chybi jedna zmena , ktera ve Webarchivu nejak zahadne chybí a ktera probehla v prvni polovine roku 2017, po te co odeme UPC prevzala forum a vytvorila vlastni vzhled, ktery ale nebyl prilis popularni a tal ho Slamb predelal na zeleny, coz souviselo i se zmenou vzhledu webu UPC.cz

Screenshot_20170408-164015.png

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, tomus napsal:

Jinak ja zkousel jeste tuto barevnou variantu, co rikate ?

tu sem taky navrhoval, neprošlo 🙂 ještě mě napadlo tohle, je to stejná barva, kterou vodafone používá u novinek a různejch slev, je třeba i u televize https://www.vodafone.cz/televize/

qoBZAef.png

před 9 hodinami, tomus napsal:

Jeste ti tam chybi jedna zmena , ktera ve Webarchivu nejak zahadne chybí a ktera probehla v prvni polovine roku 2017, po te co odeme UPC prevzala forum a vytvorila vlastni vzhled, ktery ale nebyl prilis popularni a tal ho Slamb predelal na zeleny, coz souviselo i se zmenou vzhledu webu UPC.cz

archivační robot prochází weby náhodně podle svýho uvážení, takže tohle krátký období nezaznamenal 😞 on ten vzhled byl hlavně dost očesanej a při první větší aktualizaci fóra se sesypal 😐

před 9 hodinami, homberg napsal:

Neprijemny je i novy font, moc tenky.

existujou daleko tenčí písma, viz třeba https://fonts.google.com/specimen/Roboto
problém neni v samotnym písmu, ale nejspíš v monitoru, jak už sem psal vejš, pokud je hodně malá hustota pixelů, monitor nezvládne tenčí linky vykreslit hezky
schválně si spočítej hustotu pixelů svýho monitoru https://www.sven.de/dpi/, kvalitní monitor by měl mít aspoň kolem 150 a víc ppi

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jobro
před 14 hodinami, David R. napsal:

...taky bylo hodně řevu 😃 Ale nakonec jsme si všichni zvykli.... Jen to chce čas 😉

Máš pravdu, člověk si prý zvykne i na šibenici. Zkoušel jsem přepnout zobrazení na čb - ale to se ztratí různé rámečky... Další podivný zvyk designérů je jemně nadýchnuté - nekontrastní písmo. Na trošku horším displeji to je na hranici čitelnosti. Nevím, jak mají nastavené/kalibrované monitory ti, kteří vytvářejí webové stránky, ale kdo má trochu horší zrak má potíže.
Když Vodafone vystoupill tak agresivně a změnil "barevné schéma" našeho fóra, co můžeme od něj čekat v budoucnu...
Vycházím z jednoduché úvahy: diskuzní fórum je o předávání informací pomocí psaného textu (obrázků). Když text/písmo se dá sotva číst, je designu obětována a popřena sdělovací funkce fóra a k čemu nám je spousta výrazně červených ploch, které "stahují oči"?

Před lety vyšel na toto téma článek "Pod bičem designéra" https://pctuning.tyden.cz/hardware/36-ostatni/29965-pod-bicem-designera-aneb-uzivatel-az-na-poslednim-miste?start=1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska je, (bohužel), v modě styl (říkám mu vzhled, jak pro děti předškolního věku).

Obrovské ikony, obrovské mezery mezi řádky, to, co kdysi bylo na jedné stránce, aby člověk dnes listoval jak ojo.

edit: hele, už je tam místo červené zelená.

Upraveno uživatelem cvancara
  • -
  • -
  • Komplet
  • CA
  • OVA
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...