Přejít na obsah

Nelze naladit NovuCinema v analogu


Návštěvník Badis

Doporučené příspěvky

Návštěvník Badis

Zdravím všechny.Kromě digitálu využívám i analogové vysílání UPC. Pořídil jsem si nové video Panasonic DMR-EH63EP-K a nejde mi naladit NovaCinema.Všechny ostatní Čt,Prima,Nova,Óčko...atd v pohodě. Na tv (analogové) ji naladím ale na videu ne.Bohužel nevím ani na jaké pozici ji hledat. V Tv jsou MHz ale ve videu jen kanály. A zase se divím že nové video,byť teda analogové by snad mělo počítat s signálem z kabelové televize.:( Prase aby se vyznalo v UHF/VHF.. :? Poradí někdo? Díky. :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Badis

cvancara- Jj taky mě to napadlo! -VieraLink-.Nebo tak nějak.Zkusím.Ale myslím že to moje tv nepodporuje. :( Respektíve ono jsou to rozdílné značky. Tv Philips a video Panak. Tak se asi nedomluví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Hledal jsem, ale marně. Prodejci uvádějí spoustu hovadin, ale o tuneru pouze to, že je analogový. Neznám zvyklosti v této oblasti, ale je možné, že se jedná o tuner pouze pro pozemní vysílání (nikoli pro kabel), tuner tedy neobsahuje speciální televizní pásma (superband, hyperband), ve kterých se šíří programy v UPC kabelu, ale neznám frekvenční plán analogu v Tvé lokalitě. V síti Karneval Severní Čechyje pro analog využito I.speciální tv pásmo, III.tv pásmo a IV.tv pásmo, N.Cinema je na R6.

P.S. Uveď frekvenci N.C. na tv.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Badis

Retiree - Zdravím a díky za snahu. V TV je u Cinemy hodnota 210.25MHz. Jj tuner analogový. Ale je divné že i VHSka z roku razdva počítá s kabelovým příjmen. A tohle video se nechytá. Přitom ostatní programy(taky z kabelu) naladí. Kdybych aspoň věděl přibližně kde ho hledat pokusil bych se to najít jemným doladěním.Sice to je nadlouho ale třeba by to našel. Automat to holt nazachytí.Jenže projíždět to komplet najemno by mi asi upadl palec. :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...