Přejít na obsah

Odezva


Návštěvník Egestas

Jakou máte odezvu?  

23 hlasů

  1. 1. Jakou máte odezvu?

    • 1-10
      9
    • 11-30
      9
    • 30-50
      1
    • 51+
      4

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

před 3 hodinami, Evzen napsal:

Bohajeho, chlapi...
Server ma byt samozrejme co nejbliz, takze je vcelku logicke, ze tomus v Brne preferuje brnensky server, ale marenovi v Boleslavi je brnensky server na prd.

To já samozřejmě vím, proto mě zarazilo, že mi speedtest nenavrhl jiný server, ani mi nedal možnost server změnit, čekal bych něco v Liberci, přes který bych měl být připojen. Ale i tak je zajímavé, že ten Cesnet je tak pomalý, netrasoval jsem to, nevím, kudy se to plazí, že to zkrouhne rychlost na polovinu. Čekal bych, že Cesnet bude připojen přímo přes NIX, stejně jako Dial nebo Nordic.

A nechápu, proč si někdo zpřístupní server pro speedtest, když není schopen zvládnout víc než 20Mbps (mluvím o těch Říčanech). Ty servery by měly být schopné obsluhovat na plnou rychlost nejmíň 2.5Gbps, aby to mělo smysl. Takhle když speedtest navrhne nějakému chudákovi, který tomu nerozumí, takhle mizerný server, tak on si pak bude myslet, že mu nefunguje internet.

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen

tak on cely ten speedtest je jenom platforma na zobrazovani reklam, zejo...
o nejake seriozni navrhovani serveru a mereni uz davno nejde... viz ta animovana omalovankova hovadina, kterou tam pred casem nasadili... 😞

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na lokalny speedtest server (Slovak Telekom) mam ping 8 ms a 940-950 Mbit download.. keby Arris podporoval LACP (teda on ho podporuje, ale nie v kastrovanom Liberty/UPC fw), presiahol by som asi aj 1 Gbit (konfiguracny profil je 1,1 Gbit down/50 Mbit up).

Suhlasim, ze to o serioznom merani nic nehovori..

  • Super
  • -
  • Základní
  • -
  • Bratislava
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Egestas

Zdravím pánové. 

Net se cca po 2 dnech hodil do normálu. Nedokážu si to nijak vysvětlit. Technik na dálku nic neviděl.

Samosebou že vše připojeno přes kabel. Na WiFi mám snad jen TV. Neměl jsem problémy s tím že by net padal, disconnect nebo něco tomu podobného.

Jen šla rapidně dolů rychlost.

Bez názvu.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...