Přejít na obsah

Vodafone TV oficiálně spuštěna


Návštěvník Lukáš Polák

Doporučené příspěvky

Informace o HbbTV se vysílá přímo ve streamu dané stanice, takže není žádný důvod, aby to IPTV/OTT set-top-box neuměl. Samozřejmě pokud se výrobce set-top-boxu obtěžuje, danou funkci implementuje a dotyčný operátor si pak sestaví streamy, ve kterých je informace HbbTV přítomna.

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem nepsal, že by funkce HbbTV na IPTV boxech nemohla být, jen jsem zatím žádný s touto funkcí nezaznamenal. Další problémem může být fakt, že HbbTV stream (data) většinou vkládá programer a tak encodery (transcodery) pro OTT musí umět propouštět tyto data. Možná je to stejné jako s DD zvukem, máte někdo u pořadů v Replay nebo archivu jiný zvuk neź je DD2.0?

x Redmi Note 5 x

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Standa napsal:

Já jsem nepsal, že by funkce HbbTV na IPTV boxech nemohla být,

To jsem psal já. Myslel jsem, že to je vázané na protokol DVB, ale evidentně jsem se mýlil. OK, nejsem vševědoucí :-) Ale každopádně do IPTV se vše reenkóduje, aby se snížil datový tok, takže při tom se zřejmě nepodstatné streamy ztratí. To by si s tím museli dát extra práci, aby to tam zůstalo a kdoví, jestli to vůbec používaný software umí...

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jimrapc

Pro mě bude mít Vodafone TV smysl ve chvíli kdy bude mít aplikaci pro Android TV. Nic jiného nepotřebuji. UPC ji nemá a ani už mít nebude a kupovat nebo pronajímat další cihlu k TV a řešit rozvody kabelů kromě internetu po baráku v dnešní době prostě odmítám. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 49 minutami, jimrapc napsal:

Pro mě bude mít Vodafone TV smysl ve chvíli kdy bude mít aplikaci pro Android TV. Nic jiného nepotřebuji. UPC ji nemá a ani už mít nebude a kupovat nebo pronajímat další cihlu k TV a řešit rozvody kabelů kromě internetu po baráku v dnešní době prostě odmítám. 

Nebudete mit další cihlu.Bud budete mit STB od VF,nebo od UPC.Oboji ne

  • Super
  • Super
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...