Přejít na obsah

chyba serveru


Návštěvník Tomis

Doporučené příspěvky

Návštěvník Tomis

Rád bych získal nějaké informace o tom, kam mě vlastně UPC připojuje. Oficiální stránka Creative Labs Kontaktujte nás mi hlásí chybu chyba serveru. Čí je tento server, kde se nachází, proč se k němu nejde připojit a pod.

 

Druhá část dotazu:

(Jak funguje připojení, že se do 1 kabelu vejdou desítky stanic obousměrný internet a telefon, kde získám nějaké informace?

Může někdo zvenčí nebo v počítači ovlivnit výsledky mého vyhledávače, odesílání pošty a pod. Jak to funguje?

Do jaké míry se lze spolehnout na elektronickou poštu, když je brána "tak jak je"? Jak to mohu ovlivnit?

Jaký vyhledávač mohu zvolit abych měl výsledky které potřebuji? Mohu je nějak ovlivnit? Nejsem vždy spokojen.

Mohu se pomocí UPC připojit peer-to-peer? Jak to udělám?

Jsou služby ke kterým se připojuji vždy bezplatné? Byl jsem upozorněn, že služby, které nevyžadují dopředu platby např. pomocí SMS normálně volné a jsou bezplatné, ale např. takové ..... po mě chtělo platbu zpětně. Jak to je?

Jsem připojen k jednomu počítači, komu patří, nebo mě UPC propojuje přes celou Republiku?

atd.) :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na server Creative Labs Kontaktujte nás, se vpohode dostanu: http://cs.creative.com/contactus/

 

2. Jak funguje kabelova televize si muzes precist zde, i kdyz pro neznaleho laika ty clanky asi uplne nejsou:

http://www.digizone.cz/serialy/jak-fung ... -televize/

 

Typ vyhledavace nema na zbrazene vysledky velky vliv, muzez ale klidne zkusit jiny (Chrome, Opera, Mozilla), protoze zakladni Exporer neni nic moc.

 

Na P2P sluzby zkut treba uTorrent.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to vemem stručně, jasně a výstižně 8)

čí je server - http://whois.domaintools.com/

jak se všechno vejde do jednoho kabelu - v optickejch trasách se data přenášejí rychlostí světla, tak asi proto

výsledky vyhledávání - zobrazujou se podle toho, jak je vyhledávací roboti zpracovávají, pořadí ovlivňuje seo -> wikipedia

spolehlivost pošty závisí na provozovateli, google 4ever

výběr vyhledávače - zase google jasná volba, má dost solidní záběr a možnosti vyhledávání

pro p2p připojení je třeba využívat p2p klient

placený služby - záleží na využívanejch službách, číst podmínky a nevyplňovat nikam bezhlavě čísla účtů a karet

to poslední s připojením počítače nechápu :roll:

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tomis

No jo, mě ta stránka posílala na http://cz.creative.com/contactus/ proto to nešlo. To soudruzi v creative udělali asi chybu, ale nefungují mi i jiné stránky např. získání aplikace vlaky2012.jar k dostání je pouze vlaky2009. Nebo taky ...á, teď už to funguje... Dík.

 

Na to ostatní zapomeňte, dík.

 

Zdálo se mi, že na emailovou poštu není moc spoleh, stále víc emailů odesílám, než dostávám. Kdyby mohl psát každý kam chce, to by to vypadalo, že jo?... Mám problém třeba zjistit adresy nějakých okolních počítačů třeba souseda.

 

S googlem mám občas problém, najdu třeba kvalitní výsledek, ale když ho chcu znova, už tam není a není ani poblíž, jindy to vrací zas jiná slova apod. Pokud bych zas chtěl třeba jiné výsledky vrací to dokola ty samé. apod. Zas je to příjemnější než když by nebylo nic.

Taky jsem si myslel, jestli tam není nějaký problém s využíváním těchto přidružených služeb, protože UPC prý za svojí cenu zprostředkovává pouze připojení a ne služby jako je třeba Seznam nebo Google.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) Zdálo se mi, že na emailovou poštu není moc spoleh, stále víc emailů odesílám, než dostávám. Kdyby mohl psát každý kam chce, to by to vypadalo, že jo?... Mám problém třeba zjistit adresy nějakých okolních počítačů třeba souseda.

2) S googlem mám občas problém, najdu třeba kvalitní výsledek, ale když ho chcu znova, už tam není a není ani poblíž, jindy to vrací zas jiná slova apod. Pokud bych zas chtěl třeba jiné výsledky vrací to dokola ty samé. apod. Zas je to příjemnější než když by nebylo nic.

3) Taky jsem si myslel, jestli tam není nějaký problém s využíváním těchto přidružených služeb, protože UPC prý za svojí cenu zprostředkovává pouze připojení a ne služby jako je třeba Seznam nebo Google.

1) adresu souseda, pokud myslíš emailovou adresu, zjistíš nejsnáz tak, že u souseda zazvoníš a zeptáš se ho

2) to je divný, pozice ve vyhledávačích se sice měněj, ale pokud vyhledáváš přesně do písmene totéž, i výsledky by měly bejt většinou dost podobný...

3) google si jede svůj business, stejně tak jako seznam nebo upc 8)

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tomis

1. Myslel jsem jestli neexistuje něco jako telefonní seznam, kde jsou emaily registrovány na jméno. U souseda se mi moc zvonit nechce, radši bych mu napsal.:)

2. S výsledky vyhledávačů, i když mají skutečně velký a někdy i ohromující záběr, příliš spokojený nejsem. Nelíbí se mi ani moc wikipedie, je to pro mě moc obsáhlé a důležité věci někdy naopak chybí (myslím si to). Spíše je to pro člověka, který se zajímá o hudbu, kulturu, rozumí novinám apod. Ne pro šťourala jako jsem já. Technické problémy jsou vysvětleny zbytečně složitě a někdy dost "postaru".

3. Právě proto jsem se ptal jestli tyhle "služby" jako třeba mapy patří do UPC nebo se platí zvlášť nebo to je jen taková služba obyvatelstvu, která se platí třeba z daní nebo je placena v poplatcích UPC.

4. Měl jsem z internetu dojem (vzhledem k rozsahu obsahu), že se připojuji jen k jakémusi mateřskému počítači, který patří společnosti UPC. Proč není někde pár slov o této problematice? Kdo tedy může za chybu 404?

 

Budu muset psát kratší zprávy začínám zapomínat co jsem chtěl.:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tomis

1. No nic nejde to nejde, kašlem na to. Prosím o ukončení tohoto fóra... Nemůžu najít, kde se to ukončuje. Co je decentralizace jsem nepochopil. Pokud se najde nějaká solidní dokumentace, budu rád, pokud ne nevadí. Jak říkám wikipedie je nějaká moc složitá...

2. Kde najdu třeba ty vlaky2012.jar? Neni ten internet nějakej starej?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...