Přejít na obsah

Nefunguje CS film, MGM, Film+ ..


Návštěvník chudlas

Doporučené příspěvky

Asi 14 zlobí - kostičky na MIX 3 - 674. Asi 7 nebo 8 programů všetně těch v hlavičce.

Dnes již pouze nápis Není signál.

Technik již objednán. Lokalita Brno-Bohunice, ul. Spodní (je to pod nemocnicí).

Pokud kabely mění technik, kolik si účtuje?

Mějte se. Bobo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za odpověď, ale myslel jsem, že technik, pokud jsou nedostatečné kabely, tak má jeden pořádný kabel s trojitým stíněním a pořádné koncovky - naměří, nalisuje koncovky a hotovo.

A pokud asi do 10-12 listopadu všechny kanály byly naprosto perfektní a nyní je nefunkční celý MUX3, tak je to snad problém UPC a ne moje. A UPC musí sjednat nápravu. Proč bych měl platit výjezd technika? Max. cenu za pořádný kabel ... pokud je to nějaké rušení. Bobo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za odpověď, ale myslel jsem, že technik, pokud jsou nedostatečné kabely, tak má jeden pořádný kabel s trojitým stíněním a pořádné koncovky - naměří, nalisuje koncovky a hotovo.

A pokud asi do 10-12 listopadu všechny kanály byly naprosto perfektní a nyní je nefunkční celý MUX3, tak je to snad problém UPC a ne moje. A UPC musí sjednat nápravu. Proč bych měl platit výjezd technika? Max. cenu za pořádný kabel ... pokud je to nějaké rušení. Bobo

 

No ono jestli toho 10-12.11.2012 spustili v tvém okolí vysílač DVBT tak to moc problém UPC není. Pokud máš kvalitní kabely od zásuvky k STB (TV) tak se nemáš čeho bát a platit nic nebudeš.

Technik přijede, změří signál na zásuvce a pak signál u STB (TV). Tím zjistí kde je problém a podle toho uvidíš co zaplatíš.

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...