Přejít na obsah

Nefunguje CS film, MGM, Film+ ..


Návštěvník chudlas

Doporučené příspěvky

Na ostatních kmitočtech mám 100% kvality na 71 % síly signálů to je nejsilnější na kmitočtu 410 , a nesplaší je kmitočet 314 , 100% kvalita a síla signálu je 52% zapojená pouze jedna televize a jeden noťás .Sít je Karneval Mostecko.

  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pavel m > Měl jsem naprosto stejný problém. Není signál. S tím muxem jsem tedy měl problémy už cca od června, ale to byly občasné výpadky, a v září už to jelo zase ok, tak jsem to neřešil a byl rád, že to jede. Ale potom, koncem září naprosté KO.

 

Samozřejmě jsem si myslel, že je problém/chyba u UPC, protože kabely mám už léta pořád stejný a ostatní muxy jeli OK. Nicméně jsem to hned řešit nezačal, protože jsem doufal, že se jedná o dočasný výpadek a za čas to bude zase v pořádku. Když už to ale trvalo asi 2 týdny, tak jsem začal hledat, čím by to mohlo jít. Už nevím jestli někde na webu nebo na tomto fóru jsem se dočetl, že by se mohlo jednat o rušení, buď operátorem Ufon nebo novým pozemním multiplexem 4. No a vzhledem k tomu, že si občas přečtu digizone, tak jsem věděl, že vysílač muxu 4, který je ode mě necelé 2 km, před nedávnem přešel na plný výkon. Ještě jsem si vyhledal googlem kdy to bylo, a když jsem zjistil, že na plný výkon přešli 25.9., tak jsem si byl jistý, že příčinou mého výpadku je mux 4.

 

Rozhodoval jsem se mezi zesílením signálu na kabelu a nebo vyměněním všech kabelů. A i když bylo měnění kabelů pracnější variantou, rozhodl jsem se pro ni. Koupil jsem nové kabely a od té doby nemám problém. Vše jede ok a já jen doufám, že to tak vydrží co nejdéle. :D Před tím mi občas některý program sem tam zakostičkoval, ale od té doby co jsem vyměnil kabely, tak naprostá pohodička.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Ještě k CS Filmu. Dlouhodobě tam pozoruji ÚPLNÉ výpadky obrazu a zvuku. Někdy 10 sekund, jindy až 60 sekund (např. dnes 15.11. ke konci vysílání pořadu "Pré"). A to doma používám 4x stíněné kabely.

 

Lokalita Praha 1.

 

Sakra já potřebuji, aby CS Film perfektně fungoval.

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...