Přejít na obsah

Konec smluvnich pokut


homberg

Doporučené příspěvky

Ono taky záleží, na jakou akci dosáhnete. ČEZ mi oznámil změnu ceny elektřiny, kontaktoval jsem innogy přes internet (!), nabídli mi speciální ceny, při porovnání se všemi ostatními jedny z nejnižších, tak jsem to vzal a spustil převod, podepsal a poštou odeslal smlouvy. Kontaktoval mne ČEZ a nabídli mi ceny ještě nižší, takže zůstávám, dokumenty jsem podepsal a poslal emailem. Innogy nižší cenu už nedali a v tu dobu už by nenabídli ani ty původní. Pokud bych komunikoval osobně, tak tento postup by nebyl možný.

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • V.Station 3.1, VTV STB 2G_A, 3xCAmodul
  • Hradec Králové
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník djradek81@gmail.com

No mě jednou poradila když jsem nechtěl kdysi UPC tak mi paní ktera měla náš barák na starost  poradila prestanu platit a oni ukončí smlouvu sami 

Pak jsem jen poslal modem do UPC .

 Když jsem se stěhoval pak stačilo říct že se stehujete na adresu kde UPC kabelovka není tak vám službu ukončili bez pokuty. Ale stejně to neukončili hned ještě měsíc jim tam služba šla takže to byla asi pokuta 1 měsíce smlouva skončila dnem doručení modemu do sídla UPC neměl jsem nikdy snímá problémy žádné vymahace ani exekutora jsem se u  UPC nesetkal

Ale Vodafone T-Mobile  posilaji na lidi exekutora advokáta vymahace když přestanete platit služby neukončí jen je pozastavy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...