Přejít na obsah

Nestabilni pripojeni


Návštěvník Lofe

Doporučené příspěvky

Návštěvník Lofe

Zdravim,

 

od doby co mam novy modem Cisco EPC3925 mam s internetem jen a jen problemy. Nekolik se jich uz vyresilo, jeden porad pretrvava (mam od UPC uz asi 6ty modem, protoze sem tam pokazde volal...ale s timto problemem uz nejak nevim co dal delat tak se zkusim obratit sem)

 

Aktualne se jedna o nasledujici problem. Nekolikrat denne ( cca kazde 2 hodiny - intervaly se lisy, nekdy cely den v poradku (mozna si toho nevsimnu), nekdy opakovane behem jedne hodiny )) mi vyskoci velka latence ( cca 1000 ms + ). Stava se tak bez vazby na mou cinnost a netusim cim by to mohlo byt ( upc samozrejme taktez ne), vzhledem k faktu, ze je to jev znacne nahodily, tak mi do telefonu porad tvrdi, ze je vsechno v poradku. Uprime receno, kdybych vedel jake starosti budu mit jeste cely rok po vymene modemu, zustanu na starych 25mb a stabilnim pripojeni.

 

Prikladam rovnou screen signalu z modemu:

 

rnE98.png

 

a tracert posledniho vyskytu problemu:

 

wwTth.png

 

a jeste normalni chod:

 

C52cM.png

 

edit: jeste bych doplnil, ze problem na 99% neni u me v PC - jednou jsem na infolinku volal v dobe, kdy byl problem "aktivni" a operator mi nerozumel ani slovo a po nejake dobe se hovor uplne prerusil. (telefon UPC)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...