Přejít na obsah

TechniSat TechniStar K1 - alternativní HD PVR Box


Návštěvník Kodl

Doporučené příspěvky

Návštěvník Kodl

Teď tě zase poprosím já - až zaktualizuješ na ten nejnovější firmware (14.02.2013), napiš sem prosím zkušenosti!

TechniStar jsem před půl rokem posunul v rodině, tak abych věděl, jestli ho tam mám také zaktualizovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mojmirus

Nakonec jsem to delal pres flashku - SOFT_TechniStar_K1_2050c . Z meho velmi kratkeho pohledu to je uplne stejne - ale u OPT neni volba Nova zalozka ;(

Co se tyce ext. disku , tak zatim to drzi a nepada ... Klepu na drevo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kodl

Tak mi to nedalo a nakoukl jsem do podrobného německého manuálu k TechniStaru.

S nastavením záložky je to tam jinak než u ISIO. Jestli jsem to pochopil správně, tak se vytvoření nové záložky v průběhu nahrávání neprovádí přes tlačítko "OPT", ale přes tlačítko "REC".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kodl

Takže REC tlačítko funguje pro nastavení záložky i při přehrávání? Tak to je fajn!

 

Ještě se mi prosím tě mrkni - ten nový firmware zřejmě umožňuje v menu Nastavení aktivovat možnost "vzdáleného přístupu" již jen pro mobilní aplikace "MyTechniSat App" (zadáním email + heslo), je to tak?

Už tam asi nelze aktivovat vzdálený přístup z webového prohlížeče, jak to šlo v předchozím firmwaru, že?

Nahrávání tedy lze v novém firmwaru nastavovat jen z iOS nebo Android zařízení. Je to tak?

Ptám se proto, že v modelech ISIO to nastavení nahrávání pomocí webového prohlížeče také nedávno zavrhli a nahradili to tou svou "MyTechniSat App" (což mě mimochodem docela naštvalo - mohli přece nechat možnost obojího přístupu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kodl

Tak to je výborná zpráva, že to tam zůstalo. Díky!

Kéž by to nechali i v ISIO. Tam už tohle menu zmizelo a je tam jen Nastaveni "MyTechniSat".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mojmirus

to: Kodl

Tak jsem zjistil docela zasadni zradu. Na to me ani nenapadlo se ptat (jsem zvykly na funkcionalitu Panasonicu) . Pokud se nahrava nejaky porad , nemuzu prehravat jiny - drive nahrany, aniz bych nasilne neukoncil nahravani stavajiciho poradu- pokud vyvolam seznam nahravek , ci stisknu menu nabidne mi bud ulozit, vyradit nebo zpet - ale bez moznosti se dostat do seznamu nahravek. Jelikoz se nahravaji porady vecerni a zaroven se na TV koukame taky vecer, tak tohle me docela zasadne omezuje.

To se asi neda jinak obejit, co ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kodl

Tohle jsem ani u Technistaru nezkoušel. při nahrávání jsme se dívali na něco jiného na Tv přes její tuner.

Zkoušel jsi tlačítko NAV? Je to myslím jedno z těch barevných na dálkovém ovladači.

To by mohlo umožnit vstup do nahrávek v průběhu nahrávání, stejně jako u ISIO.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...