Přejít na obsah

Nové číslo účtu


Doporučené příspěvky

Návštěvník lejno
Můj příspěvek ještě byl k tématu. Tvůj už bohužel ne.

 

Za sebe ti teda ukážu kolik stojí modem od UPC a technik, který se neobtěžoval pro něj přijít ve smluvený den:

 

2h6.jpg

 

Pokud chceš ty tisíce klientů potkat, můžeš - stovky z nich jsou na Facebooku, dalším stovkám pomáhal dTest. Ale raději ze sebe nedělej blbce, který nevěří, že ty tisíce lidí existují a vrať se k tématu.

Na Facebooku mohu jistě potkat kohokoliv, ale ani to o ničem nevypovídá (stejně jako na Novinkách na seznam.cz zase potkám samé příznivce KSČSSD a pak ve volbách vyhoří).

 

Ohledně modemu nebudu nic hodnotit, protože mám pořád stejný, který mně technik uz před X lety vyměnil za ten původní a při vracení set-top-boxu jsem využil služeb České pošty, takže žádný problém neregistruji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vím, že tohle smažou, ale podle mě trpíš jednou neléčitelnou chorobou - jsi prostě debil. Přesně jsem věděl, kam to povede. Nejdřív tvrdíš, že se tu zaštiťuji virtuálními klienty a ať mluvím za sebe. Tak mluvím za sebe a ukážu ti kvůli jaký částce za modem může být teda JEDEN* klient nespokojenej. A reakce? Krom toho, že začínáš reagovat jen ob-jeden můj příspěvek zpět, tak stále virtuální počet klientů... Tak ti ukážu důkazy na to, kolik jich je. Jenže to už ty zas hodnotit modemy nehodláš, protože bla bla jsi spokojený s Poštou, protože uměla doručit balík. Jestli něco hodnotit nehodláš nebo se k nějakému tématu vyjadřovat nehodláš, se můžeš rozmyslet než začneš do toho tématu nípat a tvrdit, že něco neexistuje.

 

*EDIT: Pro ty pomalejší uživatele fóra - JEDEN klient z těch tisíců.

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • Vodafone Station, CA modul
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Jeden klient? Já čtu o údajných tisících a stovkách na Facebooku. Ujasni si, co chceš vlastně sdělit. A jestli je to jenom plivání po UPC, tak si ušetři námahu, to na mě neplatí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co jsem chtěl sdělit, jsem taky sdělil - raději platit na číslo účtu, které je na faktuře, protože to je jediný platný doklad k platbě a třeba na specifickém příkladu Janičky se ukazuje, že UPC pak už nic nemusí zajímat. Na specifických několika tisících příkladech s modemy je zas vidět, že co vám řekne infolinka pouze ústně taky nemusí platit.

 

Jinak je mi úplně jedno, jestli na tebe něco platí nebo ne. Nikoho ale nenechám popírat, jak se UPC chovalo a nikoho nenechám popírat to ohromný množství lidí a celkově peněz, co z těch lidí těmahle praktikama UPC vytáhlo.

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • Vodafone Station, CA modul
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nový bankovní účet 247273/5400 (The Royal Bank of Scotland).

 

Vážení klienti,

od 1. 5. 2012 došlo k aktivaci nového bankovního účtu. Veškeré platby, prosíme, provádějte ve prospěch nového účtu 247273/5400.

 

V případě, že jste již uhradili ve prospěch původního bankovního účtu 3983815/0300, bude tato platba standardně připsána na Vaši smlouvu.

 

Klientů, hradících prostřednictvím SIPO a Direct Debit (přímé inkaso z účtu), se tato změna netýká. Své platby dál adresují na bankovní účet u ČSOB 3983815/0300.

  • Kabel 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Premium VTV Box
  • Pardubice
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...