Přejít na obsah

Změny cen TV nabídek od 1.7.2012


tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník yva

Chování UPC je nehorázné. Od července s nimi řeším změnu ceny UPC TV Starter uzavřené loni na podzim v AKCI, kde bylo uvedeno 150 Kč napořád !!

Tuto akci mají opět na svém webu (Mini za 150 Kč napořád), to je neskutečná drzost.

varuji všechny event. zájemce, cenu vám navýší, kdy se jim zachce !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My máme doma nabídku SUPREME a na cenu v ceníku už tři roky nedosahujeme s tím, že navíc doma máme 3 STB (základní od nich). Nevíc máme slíbeno, že za veškeré nově přidané balíky nebudeme platit. Loni jsem, také řešil cenu služeb - navýšili to o pár korun cca 80 Kč, ale odvolal jsem se na jejich zákaznickou linku a jejich hovor, který je vždy monitorován. Napsal jsem jim orientačně hovor a oni si jej poslechli a uznali, že mám pravdu a nabídli mi pak komenzaci.

  • -
  • -
  • TV Komplet
  • CA modul, nepřehledný HD box
  • Frýdek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chování UPC je nehorázné. Od července s nimi řeším změnu ceny UPC TV Starter uzavřené loni na podzim v AKCI, kde bylo uvedeno 150 Kč napořád !!

Tuto akci mají opět na svém webu (Mini za 150 Kč napořád), to je neskutečná drzost.

varuji všechny event. zájemce, cenu vám navýší, kdy se jim zachce !!!

Zrejme mate nejakou slevu a ta od cervence plati jen pro tv nabidku a ne pro koncove zarizeni (STB), proto to zdrazeni.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno
Chování UPC je nehorázné. Od července s nimi řeším změnu ceny UPC TV Starter uzavřené loni na podzim v AKCI, kde bylo uvedeno 150 Kč napořád !!

Tuto akci mají opět na svém webu (Mini za 150 Kč napořád), to je neskutečná drzost.

varuji všechny event. zájemce, cenu vám navýší, kdy se jim zachce !!!

Píšeš blbosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...