Přejít na obsah

Systém hodnocení příspěvků


tomus

Doporučené příspěvky

Meli byste zajem o moznost hodnotit pomoci bodu jednotlive prispevky a uzivatele zde na foru ?

 

Dlouho jsem hledal nejaky pouzitelny modul pro system hodnoceni (reputaci) tohoto fora, az se konecne letos jeden objevil.

Nainstaloval jsem ho na zkousku na testovaci forum na http://beta.upczone.cz/ kde si ho muzete vyzkouset.

 

Pod kazdym prispevkem je symbol ruky s palcem nahoru nebo dolu, pomoci ktereho muzete prispevku dat pozitivni, nebo negativnim bod,

podobne je i vpravo v profilu uzivatele "Reputace:" a cislo, na ktere lze kliknout a podivat se na detaily a pripadne ho ohodnotit.

 

Ma to dost moznosti ruznych nastaveni, zatim jsem vsechno pozapinal, ale pocitam ze nektere funkce asi nepouziju.

 

Udelal jsem screenshoty moznosti nastaveni abyste meli predstavu co vsechno se tam na nastavit.

 

Vyzkousejte a napiste vase postrehy a nazory.

Pro moznost hodnotit je nutne byt prihlaseny pod svym uzivatelskym jmenem !

 

1.jpg.ac0b87b733993f1acbf6b9dd56ff0444.jpg

sh2.jpg.3b42e6a1589c9c4c992dbb5e0753303e.jpg

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Sám za sebe mohu říct, že tomuto nefandím, protože se to dřív nebo později zvrtne v osobní odplaty nebo vlastnímu naklikávání kladných reakcí (přes duplicitní nickname) a navíc smysl reputací není žádný, jenom to dělá zlou krev.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já sem pro .Tenhle mód vypadá dobře . Nemá cenu se pídit o tom zda to přinese nějaký užitek či ne . Normální user stejně hodnotí podle obsahu příspěvku a ne podle reputace . Nicméně je to krok k oživení fóra . Nechal bych jak kladné tak i negativní body .

  • Basic
  • -
  • -
  • Compal CH7465, CA modul
  • Plzeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Používáme to na Tvfreak.cz . Ovšem, ty prvotní potíže tedy stály za to. Spousta userů dělala naschvály, tvořily se skupinky, které brojily proti sobě. A tak se to zrušilo. Po nějakém čase se to opět obnovilo. Dost se to zneužívalo. Měl by to tam umravňovat moderátor. jenže on není vychovatel. A tak tomu nebohému moderátorovi :D chodili stížnosti na SZ (a že jich bylo požehnaně), a tak do toho, ač sakra nechtěl, musel vstupovat, dělat prostředníka, umravňovat, nechat si na sebe nadávat ,............. no vlastně dělal blbce. Bylo to takové pikantní období. Pak se přešlo na nový systém webu a s tím se administrativně určilo podle dosažených RB, kolik kdo může dávat plusů, a také mínusů. Čímž pro některé "mínusoklikaře" skončili žně. Ten nový systém také posílá do zvláštní složky moderátorovi automaticky zprávu, kde je napsáno, kdo dal mínus a za co dal mínus. Ten dotyčný, co dal mínus, se to nedozví a moderátor to ani nesmí zveřejnit. Od doby nového systému na Tvfreaku zatím mínusové body rozdali dva (2!!) useři. Což je tedy posun k normálnosti a já to kvituji kladně.

Ovšem to trvalo mnoho let, než se to dostalo do normálních kolejí. Já osobně jsem nepřítelem rozdávání mínusů. Na Tvfreaku se výlučně jedná o technické a odborné znalosti, a rozhodně nikdo neradí tak, aby ublížil.

takže Tomusi, opravdu to chceš realizovat?

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky za vase reakce.

 

Me jde hlavne o hodnoceni jednotlivych prispevku, libi se me neci prispevek, nebo me pomohl, dam mu bod,

nebo naopak s necim nesouhlasim a jsem proti, tak dam minusovy bod.

Myslim ze je dobra zpetna vazba pro ty co prispevky pisou, tak i pro ty co je pak ctou a diky tomu hned vedi co si o tom mysli ostatni a nemusi tak potom vznikat zbytecne flame diskuze.

 

Bodove hodnoceni samotnych uzvatelu muzu klidne vypnout, to stejne povazuju za zbytecne, a hlasovani muze byt anonymni formou, takze nikdo krome me nebude vedet jak kdo hodnotil, komentare a podobny zbytecnsti bych take vypnul.

 

Proste tam bude pouze palec nahoru, nebo dolu = plus jeden bod, nebo munus bod.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Stačí jeden spor v nějaké diskuzi a už si budou zúčastnění sázat minusové body jak o život. Navíc co to má prakticky za význam ty body, kromě honění ega? Možná by v případě zavedení stálo za úvahu nechat na uživateli, jestli se chce nebo nechce na hodnocení podílet (souběžně s tím i jestli bude sám hodnocen, tj. nastavím si, že chci hodnotit druhé a pak můžou hodnotit i oni mě, anebo nechci nikoho hodnotit a nikdo nebude hodnotit mě). Kromě toho ohodnocení příspěvku nevypovídá nic o jeho kvalitě, někdo může mít pravdu a sestřelí ho pár dalších jedinců, kteří ani nebudou chápat o čem je řeč a jenom kliknou na nesouhlasím. Já bych to nechal, jak to je dneska.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me jde hlavne o hodnoceni jednotlivych prispevku, libi se me neci prispevek, nebo me pomohl, dam mu bod,

nebo naopak s necim nesouhlasim a jsem proti, tak dam minusovy bod.

Ano, to je idea. Proto jsem psal o těch peripetiích na TVF. Protože tam to zpočátku (tedy dost dlouho) fungovalo přesně tak, jak píše kolega:

Stačí jeden spor v nějaké diskuzi a už si budou zúčastnění sázat minusové body jak o život.

A bude úplně jedno, jestli ten příspěvek pomůže, nebo ne.

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...