Přejít na obsah

Doba kostiček?


CableG

Doporučené příspěvky

Dnes mám po delší době čas dívat se na televizi a musím konstatovat, že ačkoliv mi všechny přijímače signálu UPC hlásí 100% kvalitu signálu (jak DVB-C, tak DVB-T), tak záseků obrazu a drobného rozkostičkování je až neuvěřitelně hodně - není někde něco rozbité?

 

Obligátní preventivní kontrola vnitřní kabeláže provedena.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes mám po delší době čas dívat se na televizi a musím konstatovat, že ačkoliv mi všechny přijímače signálu UPC hlásí 100% kvalitu signálu (jak DVB-C, tak DVB-T), tak záseků obrazu a drobného rozkostičkování je až neuvěřitelně hodně - není někde něco rozbité?

 

Obligátní preventivní kontrola vnitřní kabeláže provedena.

 

Jaké příjimače používáte? Já např. hodně nahrávám pomocí USB DVB-T tuneru na počítači a již několik měsíců se potýkám s problémem nahrávat úplně bez chyb. A také mi samozřejmě příjimače hlásí 100 % kvalita signálu. Co kdyby UPC používalo např. modulaci COFDM (DVB-T) s lepší ochranou proti rušení?

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaké příjimače používáte?

 

V počítačích mám tunery Hauppauge - a potvrzuji, že nárůst chyb v poslední době je zřetelný, minulý týden jsem si chtěl nahrát Skladiště 13 a ačkoliv 1. a 2. díl byl vysílaný 2x a nahrával jsem ho zkušebně na 3 počítačích, tak ani jedna z těch šesti verzí není bez chyby a to v případě obou dílů a chyby se nevyskytují na stejném místě.

 

Krom toho v posledním měsíci pozoruji časté chyby i v DVB-C přijímačích (Kaon + TV Samsung s CI slotem a kartou), Skladiště 13 se nahrálo s chybami i na Kaonu, SD verze NatGeo taky chyba každou chvilku - no prostě fakt divný.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

V počítačích mám tunery Hauppauge - a potvrzuji, že nárůst chyb v poslední době je zřetelný, minulý týden jsem si chtěl nahrát Skladiště 13 a ačkoliv 1. a 2. díl byl vysílaný 2x a nahrával jsem ho zkušebně na 3 počítačích, tak ani jedna z těch šesti verzí není bez chyby a to v případě obou dílů a chyby se nevyskytují na stejném místě.

 

Krom toho v posledním měsíci pozoruji časté chyby i v DVB-C přijímačích (Kaon + TV Samsung s CI slotem a kartou), Skladiště 13 se nahrálo s chybami i na Kaonu, SD verze NatGeo taky chyba každou chvilku - no prostě fakt divný.

 

To je něco co mne neskutečným způsobem frustruje - nemožnost nahrávat úplně bez chyby. Myslíte, že při příjmu ze satelitu je situace podobná nebo je tam signál úplně čistý?

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

U satelitu je to stejná situace. Navíc u některých programů jako třeba Kino CS se mně občas nahraje jenom tma nebo se obraz zasekne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...