Přejít na obsah

Telefoní služby???


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník TGM

Ještě, že jsou i routry se zabudovaným Voip - takže ti z toho kouká 1xWan, 3xlan a 2xFXS - můžeš do tostrčit klasický telefon. Dělaj se jak standart, tak i wifi. Odpádá ti tak nutnost další pevné adresy.

 

Pořídil sem si Linksys WRT54GP2, ale ne u nás kde jsou tyhle routery dvakrát tak dražší... Když vezmu, že jsem se tím pádem odřířl od telecomu, tak už je to těď zaplacený. :-)

 

Do budoucna mám pořád na výběr, ale když si vezmu, že budou i zákazníci co si u Karnevalu vezmou jen telefoní služby. Tak počítam že ceny Karnevalu budou v telefonii něco mezi Telecomem a internetovými operátory. Ale to se teprv uvidí.

 

Ten LinkSys provozujes na Karnevalu s modemem Motorola? Moc se mi to libi ma to vsechno co bych potreboval, nekde jsem cetl ze to ma problem s VoiP v Evrope, proto se ptam. Muzu se zeptat kolik jsi ze nej v zahranici dal? V USA se prodava kolem 100 USD jsem koukal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
Tak s temahle cenama at se jde Karneval bodnout, to si radeji koupim VoIP telefon a budu volat pres nekoho jinyho. :evil:

Bohužel, je to tak. Musím souhlasit. I pro mne je tato nabídka naprosto nezajímavá. Paušál, rozdělení volání do pevných sítí na městské a meziměstské, tarifikace do pevných 120+60s, na mobilní 60+30s... Tam prostě není nic, co by mě zaujalo a přesvědčilo, abych si takovou službu objednal. :(

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ludek

Ahoj ,

tak jsem si dal praci a zkusil si SUBJEKTIVNE srovnat moje volani za jeden mesic s Voxem,Karnevalem a Zlutakama . Podotykam ze moje hovory jsou vesmes mistni a mimo spicku. Hodil jsem to do excelu a koukal na to :) Pouzivam T1000 bez kabelove televize

Moje 4 hodiny 37min volani za mesic u

Voxe 116.46hovorne+1.19pausal =117.65

Karne 183.66 +177.3 =360.96

CTstand 227.73 +329 =556.73

(vse pocitam s DPH)

CT vlastne nechci ani hodnotit je tam jen pro srovnani . Nechci zde psat at se de Karneval bodnout , ja myslim ze si zakazniky telefonu urcite najde (chce to poradnou reklamu :lol: ), hodne lidi si s technikou netyka, a kdyz se zakaznici nenajdou budou muset nejak reagovat.

Dost me sokovala ta tarifikace 120+60 , ale nakonec to v mem pripade neudelalo takovy skok v hovornem.Problem je spis v pausalu.Ten pausal jim kryje vlastne to ze vymeni modem a daji nejaky telefon , udelaji instalaci na miste, prakticky kompletni servis.

 

Pro cloveka ktery se chce vyhnout nabidce telefonnich sluzeb Karnevalu , ma moznost zakoupit adapter + switch (obyc. telefon predpokladam ze doma nejaky ma pokud doted pouziva CT) a vybrat cislo u nejakeho poskytovatele.To je investice cca. 2500Kc (s DPH) . No a ta se vrati pri mem SUBJEKTIVNIM vypoctu max do 1 roku .

Toz a ted se muze kazdy rozhodnout do ceho pujde , koneckoncu cim vic moznosti tim lepe. :D

Nakonec bych tady chtel uz ponekolikate dat odkaz na telefonujeme.com , konferenci ktera je o VoIP.

 

Telefonovani (nejlepe pres internet) zdar

Ludek

 

PS: Pouzivam Sipuru 2100 (2850,-) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Camillek

Stale se nemuzu zbavit pocitu, ze jediny co vydelava je lidska blbost a lenost. Ti co neco vi o VoIP spis pujdou do nej. Ale ti co to nevi a nemaji zmapovany trh, tak pro ne je to velka sleva oproti Zlutaskum. Da se take predpokladat velka reklamni kampan. Dale to neni zavisle na internetu. Takze pro zlutasky velka konkurence, ale pro VoIP asi ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mel sem moznost komunikovat a byt u mereni linky od karnevalu a muzu rict ze ten clovek nejak nechapal ac sem mu tvrdil ze je neco jineho pingat si a merit UDP stream.

Jestli chteji nabizet voip tak by meli vedet podstatne zaklady komunikace na voipu.

Jinak Ceske budejovice 4mbit od Karnevalu do dneska mizerie na voip a hlavne ze mereni na ping funguje.To ze modemy pobezi na MGCP a budou pripojeny na Contactel na tu jejich slavnej system tak to bude zazitek.

N.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
...Jinak Ceske budejovice 4mbit od Karnevalu do dneska mizerie na voip...

České Budějovice? Tam snad Karneval vůbec své sítě nemá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak Ceske budejovice 4mbit od Karnevalu do dneska mizerie na voip a hlavne ze mereni na ping funguje.To ze modemy pobezi na MGCP a budou pripojeny na Contactel na tu jejich slavnej system tak to bude zazitek. N.

 

WTF.....Ceske Budejovice?????..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...