Přejít na obsah

Telefoní služby???


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník Kleff

hmm, to by pak bylo good, aspon bych nemusel kupovat za dva litry voip telefon, uz se tesim jak to bude, beda ale pokud tam bude pausal vic nez kilo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmnc

VoIP telefon nebude potřeba. Modem, který budete potřebovat k této službě, obsahuje zezadu dva konektory pro klasický telefon, který máte v běžné domácnosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kleff
telefon si koupis jednou,pausal budes platit porad :wink:

no prave ze jsem si to prebral, u karnevalu zaplatim pausal a pouziju docela novy pevnolinkovy telefon co mam doma, pokud bude pausal 100 tak sou to dva roky nez by se vratila koupe nejlevnejsiho voip founu a to se mi nevyplati a nebudu muset predelavat sit a tahnout nejdriv net do telefonu a pak zase zpet do switche aby si telefon udrzoval volne pasmo, jo a taky mi na switchi dosli porty takze bych musel koupit dalsi abych to mel kam zapojit

nechapu pro nikdo neprodava 6-ti portovy wi-fi router :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no prave ze jsem si to prebral, u karnevalu zaplatim pausal a pouziju docela novy pevnolinkovy telefon co mam doma, pokud bude pausal 100 tak sou to dva roky nez by se vratila koupe nejlevnejsiho voip founu a to se mi nevyplati a nebudu muset predelavat sit a tahnout nejdriv net do telefonu a pak zase zpet do switche aby si telefon udrzoval volne pasmo, jo a taky mi na switchi dosli porty takze bych musel koupit dalsi abych to mel kam zapojit

nechapu pro nikdo neprodava 6-ti portovy wi-fi router :?

Ještě, že jsou i routry se zabudovaným Voip - takže ti z toho kouká 1xWan, 3xlan a 2xFXS - můžeš do tostrčit klasický telefon. Dělaj se jak standart, tak i wifi. Odpádá ti tak nutnost další pevné adresy.

 

Pořídil sem si Linksys WRT54GP2, ale ne u nás kde jsou tyhle routery dvakrát tak dražší... Když vezmu, že jsem se tím pádem odřířl od telecomu, tak už je to těď zaplacený. :-)

 

Do budoucna mám pořád na výběr, ale když si vezmu, že budou i zákazníci co si u Karnevalu vezmou jen telefoní služby. Tak počítam že ceny Karnevalu budou v telefonii něco mezi Telecomem a internetovými operátory. Ale to se teprv uvidí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmnc

Momentálně asi nemá cenu moc diskutovat o tom, jak to bude, atd. když stejně nebylo ohledně cen za telefonní služby, které bude Karneval nabízet, nic řečeno!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomus napsal:...Pokud si zakoupite vlastni VoIP telefon, tak je potreba pocitat s tim ze vam to "sezere" jednu IP adresu, u reseni od Karnevalu tenhle problem odpada...

kdyz pozadas 802,prideli ti pro sluzbu voice privatni IP zdarma.

  • 500 Mb/s
  • 4 GB
  • Komfort
  • Základní STB Vodafone + CA
  • Brno-Líšeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...