Přejít na obsah

Telefoní služby???


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník fazole
Od 1.7.06 bude dostupny na vetsine site. Do te doby bude postupne spousteni.

 

A nechvástal se tady někdo, že spuštění proběhne na začátku roku???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník fazole

Dneska jsem projížděl stránky Karnevalu a jaké bylo moje překvapení, že Karneval již telefonování přes net nabízí!!! Posuďte sami : http://www.karneval.cz/dalsi-sluzby-vic ... ynastaveni

Už hodně dlouho se těším až zavedou vlastní VOIP. Nemám pevnou linku už dva měsíce a docela by se mi to hodilo. Jelikož mám od nich Komplet a T2000 tak bych ocenil žádný nebo velmi nízký paušál...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ludek

Hm tak to uz je tam pekne dlouho (alespon od te doby co mam Karneval internet min 9/2005.

Mysleno je to tak, ze Karneval nabizi moznost telefonovat pres internet jako jedno z mnoha vyuziti internetu , ale sam tuto sluzbu zatim neprodava.

Jestli ale nechces cekat na Karneval , muzes zacit klidne hned , fuguje to v pohode (vlastni zkusenost) a s pausalem od 1Kc za mesic :P

Vice se doctes na www.telefonujeme.com

 

Ludek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se mě dnes ráno objevilo na muj.karneval.cz vedle e-mailu, internetu též rubrika telefonování. Jste na tom stejně a neví někdo bližší informace o tom, kdy se bude služba zavádět a za jakých podmínek? (Plzeň)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kleff

Nevíte někdo jak Karneval zamýšlí připojení telefonu?

Jestli se třeba nebudou vyměnovat modemy za nějaký jiný kam se jen připojí obyč. telefon nebo jestli přístroj bude v ceně paušálu.

 

Protože jak tu někdo psal tak paušál 100 Kč (u Komplet + T2000) pokud by v ceně byl přístroj by byl docela zajímavý a pro dost lidí motivující k pořízení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...