Přejít na obsah

Telefoní služby???


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník Kleff
Celkem by mě zajímalo, jak to máš vyřešený bez switche teď...

prave ze tedka switch mam, ale uz plnej takze bych musel mit dva, nebo tenhle dat do supliku a koupit 8-mi portovy

 

a ceny za volani sou fakt nic moc, asi mi nezbude nic jinyho nez koupit voip foun a router, chjo a ja se tesil ze to bude bez prace :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten LinkSys provozujes na Karnevalu s modemem Motorola? Moc se mi to libi ma to vsechno co bych potreboval, nekde jsem cetl ze to ma problem s VoiP v Evrope, proto se ptam. Muzu se zeptat kolik jsi ze nej v zahranici dal? V USA se prodava kolem 100 USD jsem koukal.

 

Teď už bych koupil raděj dvě samostatná zařízení. Především mám problem s wifi částí, kdy jsem se spojil s kamarádem, až když i on zakoupil LinkSys (velmi častý nešvar u většiny zařízení Wifi). Jinak jsou k dispozici různé firmware, takže jsem to zprovoznil i v Evropě. Koupě na Amazonu.í

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prave ze tedka switch mam, ale uz plnej takze bych musel mit dva, nebo tenhle dat do supliku a koupit 8-mi portovy

 

a ceny za volani sou fakt nic moc, asi mi nezbude nic jinyho nez koupit voip foun a router, chjo a ja se tesil ze to bude bez prace :)

 

Router má jednu stranu wan a druhou stranu lan. Ze stranou Wan(karneval) toho moc neuděláš. Do té strany lan můžeš zapojit kolik switchů chceš, jenom nezapomeň, že ve standartním zapojení je k dispozici jen 254 adres. (Např. 192.168.1.1-254)

 

Routr pro telefonii, by měl umět telefoní protokol SIP a možnost přiřadit jednotlivým adresám výhradní režim přenosu Qos.

Bez toho Qos by sis moc při součastné komunikaci jiných aplikací s internetem moc nepokecal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Telefonování přes VOIP už běží zatím jen v Příbrami a v Praze. V ostatních městech bude již brzy a to jen ve městech, kde jsou spuštěné internety

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník SWE

No, takze muj cenik, ktery jsem zde dal uz 7.1., byl v podstate uplne presny...(bohuzel :( )

http://www.karnevalzone.cz/viewtopic.php?t=642&start=0

 

Ted se jeste teste, jak bude presne i to zrychleni netu, podle toho, co jsem napsal a je klid...Mame zase rok o cem mluvit, kdy ze to opravdu zrychli:)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ludek
Dyt i ten zlutej mor ma snad lepsi nabidku

 

Tak s timto tvrzenim durazne , ale opravdu durazne nesouhlasim :x:x:x

Jedine ze jsi myslel tu nabidku "vypojeni na zkousku" :)

Ludej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Camillek

To je jenom dobre ze nesouhlasis. Alespon se budou lidi vic zajimat a nenaleti prvni letakove akci. Chtel jsem jenom rict, ze Karneval zacina ztracet svuj naskok, a ze lidi by se meli podivat i po jinych nabidkach nez je ta od Karnevalu.

 

OT:

Lidi si neuvedomujou, ze rychlost od CT neni minimalni, a ze v realu to bude cca 50% (to jsem nekde cet ze 2048 jede cca jako 1024).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...