Přejít na obsah

Když ptáčka lapají...


Návštěvník CUPR

Doporučené příspěvky

Návštěvník gew

Prostě a jednoduše do STB vede koax a z něj kromě scart výstupu (nebo co já vím co tam je) je i koax výstup. Ale když máš STB vypnutý, tak ti do toho koaxu na výstupu nic neteče. Takže třeba nemůžeš sledovat na TV analogové vysílání s vypnutým STB.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník gew
Nabizeji se dva modely STB Kaon, oba dva jsou co se tyka ovladani naprosto totozne, jen maji jiny obal a ten novejsi model ma externi zdroj,

jestli si dostal ten starsi model, tak bud jen rad, protoze novejsi jiz v rezimu spanku nepropousti signal zkrz STB do televizoru pres koaxialni kabel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypnutim je myslen rezim spanku - standby.

Tak teď na to koukám, že by tu vysvitla naděje na získání fungl nového HD videorekordéru (HD PVR boxu)? Alespoň jsem to tak pochopil - viz: http://www.upc.cz/televize/samoinstalace/ oddíl samoinstalace, kde se vyloženě píše: Technik Vám v domluvený čas doručí nové zařízení, včetně instalačního manuálu a zkontroluje funkčnost datové zásuvky UPC. - ano NOVÉ!!! :lol: Té samoinstalace bych se nebál - nebo nakonec, i technik by si možná rád "přivydělal" bokem. :lol: Pokud jde pouze o zapojení kabelů - no problem. Ale asi to přiveze bez naladěných kanálů. Zkusím zaargumentovat na UPC s tím "Technik Vám v domluvený čas doručí nové zařízení", To zas budou dohady.... :lol:

Muze byt novy, ale klidne i pouzity.

Novy s jistotou dostanes pouze pri odkupu STB.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník CUPR

Tak to zase prrrr.... Nový je u mne NOVÝ, takže žádný použitý repas. Proč by tam psali, že Technik Vám v domluvený čas doručí nové zařízení,...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník CUPR
Prostě a jednoduše do STB vede koax a z něj kromě scart výstupu (nebo co já vím co tam je) je i koax výstup. Ale když máš STB vypnutý, tak ti do toho koaxu na výstupu nic neteče. Takže třeba nemůžeš sledovat na TV analogové vysílání s vypnutým STB.

:lol::lol::lol: Promiň, ale proč bych se díval na analogové TV pořady v horší kvalitě s vypnutým STB, když je mohu sledovat digitálně? Nechápu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kulombo
Tak to zase prrrr.... Nový je u mne NOVÝ, takže žádný použitý repas. Proč by tam psali, že Technik Vám v domluvený čas doručí nové zařízení,...

 

Tohle už na mě jeden človíček zkoušel, dává se to, co je skladem a skladem jsou teď pouze repasy. Můžeš to zkusit cca za 2 měsíce, to už možná budou zase nové kusy.

 

Ale co jsem teď v poslední době dodával, tak všechny repasované Kaony byly až na jeden kus s malým škrábancem jako nové. Ten humus box, co jsi dostal, byla prostě smůla.

 

Každopádně ta tam mají pěkně blbě napsané.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník gew
:lol::lol::lol: Promiň, ale proč bych se díval na analogové TV pořady v horší kvalitě s vypnutým STB, když je mohu sledovat digitálně? Nechápu....

Protože to byl příklad. Pokud si neumíš představit, k čemu bys to měl potřebovat, tak to asi nepotřebuješ. Ty budeš taky pěknej ptáček...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to zase prrrr.... Nový je u mne NOVÝ, takže žádný použitý repas. Proč by tam psali, že Technik Vám v domluvený čas doručí nové zařízení,...

 

Tohle už na mě jeden človíček zkoušel, dává se to, co je skladem a skladem jsou teď pouze repasy. Můžeš to zkusit cca za 2 měsíce, to už možná budou zase nové kusy.

 

Ale co jsem teď v poslední době dodával, tak všechny repasované Kaony byly až na jeden kus s malým škrábancem jako nové. Ten humus box, co jsi dostal, byla prostě smůla.

 

Každopádně ta tam mají pěkně blbě napsané.

Taky jsem dostal mírně poškrabaný ,ale hraje dobře.Ale musí technik vymět dálkové ovladání pořad se vybíjejí baterie.

  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník CUPR
:lol::lol::lol: Promiň, ale proč bych se díval na analogové TV pořady v horší kvalitě s vypnutým STB, když je mohu sledovat digitálně? Nechápu....

Protože to byl příklad. Pokud si neumíš představit, k čemu bys to měl potřebovat, tak to asi nepotřebuješ. Ty budeš taky pěknej ptáček...

Opět PROMIŇ - ale takový příklad... :lol:

To je asi jako kdybych Ti napsal Nekupuj si ten telefon, Blueetooth u něj nefunguje, dokud ho nespáruješ s druhým zařízením... hmm - taky blbej příklad.

Ale dívat se na analogový příjem s vypnutým digitálním STB mi připadá zcela zcestné... Ale koukám, že i takoví se najdou. Proč koukat na kvalitu, když mohu koukat na horší, že? :lol: Proč kupovat barevnou TV, když si před ni mohu dát barevnou folii, že? :lol: Asi tak mi připadá Tvoje odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...