Přejít na obsah

zmeny sluzeb od 1.5. 2012


homberg

Doporučené příspěvky

Návštěvník warman

Meril jsem na stejnym pc z windows a z linuxu-windows prumer 15mbits(rychlost.cz dsl.cz speedtest,...), linux mel temer vsude 30mbits. A co me vic prekvapilo, tak ve win musim stahovat 2 soubory zaraz abych mel plnou rychlost, v linuxu jsem na maximu s jednim stahovanym souborem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Krist

U mě se rychlost zvýšila "až" na těch 30. Ale stabilita pořád děsná, alespoň co ukazuje rychlost.cz (kolísá i pod 50%), a zde teda ani těch 30 mbit nenaměřím ale na jiných testech jo. Network meter při stahování z ftp.upc kolísá mezi 11 až 30.Modem od UPC je Nějaký Thomson a Router mám Asus WL500GP.

20121762934.png1929502081.pngnmtest.png

 

Každopádně jsem dal výpověď, skoro 6 kil/měs. jim teda nedám. Buď objednám jako nový zákazník za 299,- nebo se sousedem se podělím o 120/10 mbit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ski1961

Tak nevím, co si mám o této změně u UPC myslet. Konečně jsem se dostal k přítelkyni, který mám internet od UPC. Dřívě měla fiber 10 a na měření rychlosti se ukazovalo +/- stále kolem 10 Mb. Ted po restartu modemu, kdy by měla být rychlost až 30 mb nedosahuje ani těch 10 mb, ale měření je stále kolem 8,5 mb. Poradte, co s tím ? Bombardovat UPC ? navíc se jí cena zvýšila o těch 50,- za modem, který už je starý už z dob Karnevalu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník gew

Tak mi přišlo vyúčtování a místo předchozích 700 za balíček fiber power 25 + starter + news za korunu + sport zdarma teď platím 711. Podle podrobného vyúčtování se mi nezměnila cena internetu (nová fp 32 zlevnila na 550 + 49 za modem), ale klesla mi jedna ze dvou balíčkových slev o těch 11 kaček :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...