Přejít na obsah

aky kabel na zasuvka --> modem?


Návštěvník jairocon

Doporučené příspěvky

Nic to nemění na tom, že volně ložený kabel se může našťípnout, zlomit atd. a pak vzniká rušení do sítě což jsou technici a sousedi určitě rádi. Proto se doporučuje co nejkratší kabel od zásuvky k modemu. Pokud se dá do lišty nebo přichytí ke zdi, mělo by to být OK.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

To se ale bavíš o něčem úplně jiným. Vzdálenost kabelu nijak nesouvisí s mechanickým poškozením. Třeba já mám doma zásuvku na druhý straně bytu (modem 3m od ní) a kabel k té zásuvce vede zcela volně celým bytem pod kobercem (ještě z dob KabelNetu), takže se může poškodit úplně stejně, jako kdyby byla zásuvka u vstupních dveří bytu a z ní šel kabel přes celej byt k modemu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...
Návštěvník lucas03

Nedavno sa mi zlomil koaxial kabel na defaultnom UPC routri. Po precitani diskusie by som mal teda kupovat drahsi a kratsi? Mozete mi dat odkaz na odskusane/dobre kable, ktore budu dobre fungovat s vychodzim upc routrom?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lucas03

Ten kabel staci kratky, teraz ma mozno 30cm. Akurat si netrufam ho sam skracovat, nemam ani koncovku ani neviem ako sa to robi + je to jediny kabel, ktori teraz aspon ide (inac nie je zlomeny kabel, ale koncovka nedrzi). Možno zajtra zbehnem do toho OMKO, ak mi tu adresu nacita. Diky za rady!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník Goro

Zdravím, chcem sa len spýtať. Bývam v podnájme, mám do izby natiahnutý koaxiál s medeným stredovým vodičom a aj tie vlákna sú medené. Bude sa dať prosím Vás využiť na pripopjenie modemu? Je taký koaxiál kvalitný?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...