Přejít na obsah

Problem s EPG na TV Philips


ivan.p

Doporučené příspěvky

Tak nakonec jsem to rozchodil tak jak to popsal na TVFreak.cz uživatel Milhor - Takže nejprve jsem nainstaloval kabelovku na Finsko (není česká diakritika). Poté jsem v servisním menu SAM (062596 a tlačítko "INFO") nastavil instalaci DVB-C na ON, né podle země, na flešku jsem v SAM uložil seznam současně naladěných kanálů. Poté jsem vlezl zpět do instalace kanálů, kde jsem vybral Českou republiku, nyní už to nabídne zda-li anténa nebo kabel, vybral jsem kabel a nechal naladit. Jakmile skončilo ladění kanálů, vlezl jsem zpět do servisního menu SAM a nahrál seznam kanálů z flešky. Uložil, restartoval TV a ONO TO JEDE I S ČESKOU DIAKRITIKOU V EPG. Nakonec jsem v SAM ještě vypnul EPG na 8 dní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Návštěvník cKlasa

Rovnaky problem s diakritikou v EPG a INFO som mal aj ja (Philips 47PFL7666H + CA modul UPC SK). Ak som pri hladani kanalov dal Slovensko, tak nenaslo nic. Pri volbe krajiny Finsko/Svedsko nenaslo vsetky digitalne stanice (chybali napr. STV2, Doma,...) a diakritika bola zla. Nastastie existuje riesenie aj bez zasahu do Servisneho menu (a tym padom ohrozenie zaruky).

Postup:

Spistite sprievodcu vyhladavania kanalov a vyberte Znovu vyhladat kanaly

Zvolte krajinu Slovensko a DVB-C

Na obrazovke 3. zvolte Nastavenia

Digitalne kanaly -> Zapnute

Snimanie frekvencie -> Kompletne snimanie

Krok frekvencie -> 1 MHz

Hotovo a spustit hladanie.

 

Po dokonceni funguje vsetko tak, ako ma. Akurat to vyhladavanie trva dlhsie (cca 40 minut) a znovu treba usporiadat stanice podla seba. Ale s programom Philips Channel Editor je to zalezitost par minut.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Zdravím všechny, nevíte někdo jestli jde v servisním menu zapnout zobrazení názvu pořadu při přepnutí programu? A ještě jedna otázka. Najede vám kódovaný program po zapnutí TV? Já musím vždy přepnout na další kanál. (TV 40PFL5605H + CA modul)

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Klasik
  • Vodafone station, 3 x CA modul
  • Havířov, Podlesí
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...
Rovnaky problem s diakritikou v EPG a INFO som mal aj ja (Philips 47PFL7666H + CA modul UPC SK). Ak som pri hladani kanalov dal Slovensko, tak nenaslo nic. Pri volbe krajiny Finsko/Svedsko nenaslo vsetky digitalne stanice (chybali napr. STV2, Doma,...) a diakritika bola zla. Nastastie existuje riesenie aj bez zasahu do Servisneho menu (a tym padom ohrozenie zaruky).

Postup:

Spistite sprievodcu vyhladavania kanalov a vyberte Znovu vyhladat kanaly

Zvolte krajinu Slovensko a DVB-C

Na obrazovke 3. zvolte Nastavenia

Digitalne kanaly -> Zapnute

Snimanie frekvencie -> Kompletne snimanie

Krok frekvencie -> 1 MHz

Hotovo a spustit hladanie.

 

Po dokonceni funguje vsetko tak, ako ma. Akurat to vyhladavanie trva dlhsie (cca 40 minut) a znovu treba usporiadat stanice podla seba. Ale s programom Philips Channel Editor je to zalezitost par minut.

 

---------------------

 

Ďakujem, funguje to. Len s tým rozdielom, že mne to trvá nie 40 minút ale 3 hodiny. Ale dal som to na noc a hotovo. Ešte raz vďaka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...