Přejít na obsah

CI rozhraní a CA moduly


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Návštěvník driver

Dnes jsem zprovoznil CA modul v plazmě LG 42PJ650 z roku 2010.

V tv je CI a dodaný modul UPC CI+.

Nastaveno na zemi --. Pokud jsem nastavil na Finsko nebo Švédsko tak sice programy běžely ale EPG bylo napůl nečitelné.

V režimu -- je EPG i s diakritikou. Na Česko ani jinou zemi nelze nastavit,nezobrazí se nabídka ladění kabelových tv.

Co se týče obrazu tak je subjektivně trochu lepší než s STB PVR Kaeon,ale co je hlavní nemusím ovládat přes tento STB.

To byl horor(pomalé posouvání,přerpínání)kolikrát ani nešel program přepnout.........atd.

Tak zatím OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník cipisekcz

Dneska jsem si objednal CA modul od UPC.Chci se zeptat jak vlastne probehne vymena?CA modul zaslou postou a ja pak odeslu postou set top box?Nebo modul priveze technik a ja mu vratim set top box??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mipo

Jestli jsi to objednal jako výměnu, tak technik přiveze modul a proti potvrzení si odveze STB. Jestli jsi to objednával jako nové zařízení, tak je možné, že převzít STB odmítne a budeš ho muset vrátit sám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník cipisekcz

To jsem ted zaskocen(vymena,nebo nove zarizeni).Dal jsem on-line objednavku CA modulu a pak byla jedina volba at si vyberu nejaky tarif DTV.Zatrhnul jsem posledni moznost:ze zakladni televizni nabidku uz mam.

Tak by to melo byt chapano:jako vymena zarizeni.A tedy STB technik prevezme ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mipo

Pokud jsi měl jen STB, je to bráno jako objednávka dalšího zařízení. UPC pronajímá max 2 zařízení na jednu smlouvu. U mne se jednalo o to, že už jsem měl v té době 2 STB a proto jsem při musel jeden STB vrátit. Technik měl tedy v papírech už příkaz k převzetí jednoho STB. To, že používáš jejich přípojku není zařízení, ale služba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ski1961

Nebylo by náhodou lepší, než se tady takhle dohadovat, jak to bude apod., si zavolat na linku UPC a tam si třeba dohodnout osobní odběr technikem, pokud Ti tedy CI modul přiveze ? Obávám se totiž, že pokud budeš spoléhat na technika, tak můžeš dopadnout tak, jak píše mipo. UPC to může brát, že jsi si objednal CI modul jako druhé zařízení k Stb, takže automatický odběr technikem nemusí být.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník cipisekcz

Pri objednavce modulu mi prisel email ze me UPC bude v nejblizsi dobe kontaktovat,aby jsme se domluvili na detailech objednavky.Takze nemam duvod jim zatim volat.

To ze se tady ptam na foru:nevedel jsem ze ma otazka se tak moc rozvine a mozna prave proto jsem se zeptatl.Ze pak az mi bude volat nekdo z upc abych nebyl necim zaskocen.Jinak dekuji za vase odpovedi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...